2733
2734
عنوان

امید زندگی .....(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 145340 بازدید | 10434 پست

پیش دکتر کشاف رفتیم  خودمم نمی خواستم یهو بریم تو پروسه عمل .فک کردم وقتی بدن دارویی دریافت نکرده پس مسلما عمل بی نتیجه است ولی شاید بعد دریافت امپول شاید بشه اس پیدا کنن.البته همه اینا به حکمت خدا بستگی داره اگه خودش بخواد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دکتر کشاف رفتیم  خودمم نمی خواستم یهو بریم تو پروسه عمل .فک کردم وقتی بدن دارویی دریافت نکر ...

ان شالله که پیدا میشه فقط خواستین نمونه بدین حتما برین مراکز ناباروری نه ازمایشگاه های بیرونبرا ما نتیجه فرق داشت توکل به خدا همسر منم هورموناش پایین بود

2731

[QUOTE=77029522]ان شالله که پیدا میشه فقط خواستین نمونه بدین حتما برین مراکز ناباروری نه ازمایشگاه های بیرونبرا ما ن ...[/QUOTE]

مرسی سوگند جان انشااله.ما ازمایشگاه مسعود رفتیم ولی اینسری می ریم نوید.چطور  

ان شالله که پیدا میشه فقط خواستین نمونه بدین حتما برین مراکز ناباروری نه ازمایشگاه های بیرونبرا ما ن ...

ببخشید پیامم  نصفه اومد.چطور فرق داشت؟ینی چجور؟ازمایشگاه مسعود چطوره؟

[QUOTE=77029522]ان شالله که پیدا میشه فقط خواستین نمونه بدین حتما برین مراکز ناباروری نه ازمایشگاه های بیرونبرا ما ن ...[/QUOTE]

مرسی سوگند جان انشااله.ما ازمایشگاه مسعود رفتیم ولی اینسری می ریم نوید.چطور  

2738
[QUOTE= 77029522 ]ان شالله که پیدا میشه فقط خواستین نمونه بدین حتما برین مراکز ناباروری نه ازمایشگاه ...

اخه مراکز ناباروری سانتریفیوژ میکنن و شستو شو میدن دقیق تره از ازمایشگاه های معمولی

خانوما شماها شوهراتون از اول آزشون صفر بوده؟شوهر من آزمایشاش زیر یک میلیون بود ولی هیچوقت صفر نشده بود سری آخر تو ابن سینا آز داد کامل صفر زده بود،حالا واسه میکرو باید بیوپسی کنه،با این شرایط کسی بود؟الان داره دارو مصرف میکنه ولی نمیدونم واقعا نتیجه چی میشه

ماجواب بیوپسیمون منفی بود😭😭😭😭😭😭

گفتن هیچ راهی نداره😭😭😭😭😭😭 

ای خدا کرم و بزرگیت و شکر اخرش این نباشه واسه ما و همه ی کسایی که درگیر این مشکلن 

واسه خدا که کاری نداره فقط کافیه بخواد 

ای خدا واسه هممون بخواه😭 خیلی دلم شکسته

[QUOTE=77316227]خانوما شماها شوهراتون از اول آزشون صفر بوده؟شوهر من آزمایشاش زیر یک میلیون بود ولی هیچوقت صفر نشده ب ...[/QUOTE]

خانومی زیر یک میلیون که بود باید سریع فریز می کردید ما هم این اشتباه و کردیم.اگه جدیدا صفر شده به دکتر ارولوژیست بگید شاید سریع بیوبسی کنن

2706