2726
عنوان

امید زندگی .....(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 145150 بازدید | 10429 پست
شرایط روحیت برای نوسانات هرمونی بارداریه.ان شاءالله به زودی رفع بشه. زنگ زدم مرکز گفتن ۲۰ میلیون عل ...

ماشاالله چقدر گرون شما میخوایدivf انجام بدید؟ انتقال تنها نگفتن چقدره؟ من فریز دارم قیمت انتقالو بدونم 

ممنون عزیز دلم ان شاالله شما هم با اولین انتقال باردار بشین عزیزم برام دعا کن خیلی حال روحیم بده😔

عزیزززم الان باید خوشحال باشی دیگه داری مادر میشی ان شاالله نی نی میاد زندگیت از این رو به اون رو میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه عزیزم ان شالله بسلامتی دنیا بیاد درکت میکنم منم حس و حال شمارو داشتم توکلت به خدا باشه با ...

سلامت باشی گلم.خدا بچت رو برات حفظ کنه

..فقط شماها میتونید منو درک کنید

توکل به خدا ,خدا که بد بنده هاش رو نمیخواد

2728
عزیزززم الان باید خوشحال باشی دیگه داری مادر میشی ان شاالله نی نی میاد زندگیت از این رو به اون رو می ...

یهو فکر و خیال الکی میاد سراغم وگرنه میدونم این یه هدیه از طرف خداست که اگر خدا نمیخواست با هیچ راهی من مادر نمیشدم

الهی روزی همه منتظرا

سلامت باشی گلم.خدا بچت رو برات حفظ کنه ..فقط شماها میتونید منو درک کنید توکل به خدا ,خدا که بد بند ...

مرسی عزیزم ان شاالله،بله توکلت به خدا باشه همینکه توفیق نصیبمون شدو مادر شدیم خداروشکر ان شالله دامن همه منتظرا سبز شه 

سلام از بچه های قدیم چه خبر

نی نی نگار جان خیلی وقته نیومدی اینجا

الکساندرا(مریم) ،بهار، افسون،گلسا،موز و ....خیلیای دیگه که الان یادم نیست

امشب بازم دلم گرفته کاش ده سالِ قبل مث الانم فکر میکردم کاش زندگی رو فقط تو بچه داشتن نمی دیدم . بهرحال هرچه بود گذشت و خداروشکر که میگذره

سلام از بچه های قدیم چه خبر نی نی نگار جان خیلی وقته نیومدی اینجا الکساندرا(مریم) ،بهار، افسون،گلس ...

اینجا تاپیک امید زندگیه معمولا کسایی میان اینجا که از همه جا رونده شدن میان که تجربه شما قدیمیا رو ببینن و امیدوار بشن به ادامه روندشون.

شما چندین بار اومدین هیچی هم موضوع بچتون نمگین.الهی مشکلتون حل بشه ولی من واقعا با خوندن پیام شما استرس میگیرم

سلام بچه من مشکل چندانی نداره خیلیم دوسش دارم همسرمم خیلی دوسش داره یه مدت میبردمش کاردرمانی که اونجا مشکلاتی میدیدم که ناباروری شوهرامون در مقابل مشکلات اون بچه ها اصلا چیزی نبود من اونجا همش فک میکردم که خیلی ریسک کردم و انگار احساس میکردم به آتش زدم خیلیه از یه ژن هیچی ندونی من بچه ای رو دیدم که تا هشت سالگی سالم سالم بوده و مدرسه میرفته یهو از هشت سالگی فلج شده من از تراپیستش پرسیدم ام اس داره گفت نه یه چیزی شبیه ام اسِ که ژنتیکیه ولی ام اس نیست اونجا اوتیسم خیلی زیاد بود و مسئول اونجا میگفت نمیدونم چرا انقدر اوتیسم زیاد شده.زندگی با بچه اوتیسم وحشتناکه

ولی شما نگران نباشید توصیه م به شما اینه که از کسی بگیرید که دوتا بچه کاملا سالم داشته باشه

ولی من خودم به گذشته برگردم قسم میخورم که بچه نمیخوام بچه فقط آدمو پیر و روانی میکنه همین

سلام. انقدرررر دلم گرفته. خواهرم بچه ی اولشو ناخواسته باردار شد. یه دختر ماه که لابه لای دستای من و مادرم بزرگ شد. خواهرم همش سر کار بود. خرج خونواده رو خودش کشیدها ولی خب کار کردن دوست داشت حتی زمانی که شوهرش درآمد خوبی داشت میرفت سر کار از صبح تا شب. الانم تو سی و شش سالگی دوباره باردار شد. بازم ناخواسته😢 مشروب هم میخورد قلیونم میکشید اصلا قرص و دارو هم نمیدونست چیه. بخدا اصلا نمیدونن قبله کدوم سمته تو خونشون. خسته ام از خدا خیلی خسته ام. دلم میخواست پزشکی ببول بشم. درسم عالی بود ولی بعد از چهار سال پشت کنکوری راه برام باز نکرد. ژنتیک خوندم. درس خوندم و به لطف خدا شاگرد اول شدم ولی چه فایده هرجا دنبال کار رفتم کاری نبود. گفتم ازدواج کنم لااقل خونواده داشته باشم. خدا ناباروری رو انداخت تو دامنم. ناباروری در حد صفر. جوری که اصلا امیدی به بارداری طبیعی. آزو هست شوهرم. دو سال بیشتره هر راه درمانی که رفتیم نشده... بچه ها برام دعا کنید. بخدا از خدا و قرآن و دعا زده شدم😢😢 

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
سلام بچه من مشکل چندانی نداره خیلیم دوسش دارم همسرمم خیلی دوسش داره یه مدت میبردمش کاردرمانی که اونج ...

الان فک میکنی من پیر و روانی نیستم. بخدا قسم که هستم‌. خداروشکر کن عزیزم

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2706