2726
عنوان

امید زندگی .....(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 145155 بازدید | 10429 پست
عزیزم این آمپولی که شوهرت میزنه کدوم دکتر براش تجویز کرده؟ میشه اسمشو بهم بگی  ما دو سه تا دکت ...

سلام عزیزم شوهرم برجی یه دونه آمپول تزریق میکنه دکتر متخصص براش تجویز کرده...اگه ضرری داشت دکتر میگفت

بچه ها من خیلی نگران سلامتی همسرم هستم قبلا شنیدم که کسی که ازو هی تا آخر عمر باید تستوسترون مصرف کن ...

سلام عزیزم 

تست هورمونی شوهرم مشکلی نداشت برای همین هیچکس تجویزی برای تستوسترون نکرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من خیلی نگران سلامتی همسرم هستم قبلا شنیدم که کسی که ازو هی تا آخر عمر باید تستوسترون مصرف کن ...

چرا باید بزنن؟ تا حالا هیچ دکتری واسه شوهرم تجویز نکرده از کجا بدونم باید بزنه منم نگران شدم

چرا باید بزنن؟ تا حالا هیچ دکتری واسه شوهرم تجویز نکرده از کجا بدونم باید بزنه منم نگران شدم

شوهر من که سندرم کلاین داره دکتر گفته برا جلوگیری از پوکی استخوان و کم شدن میل جنسی باید برجی یه دونه سوزن تستسترون بزنی

2728
هلنا جون کاراتون چطور پیش میره اقدامی نکردید؟ نامه ما اومد زنگ زدم کلینیک گفتن بعد عید بیاین

ما ۱۲تا جنین فریز کردیم بعد گفتن سونو بدین اگه مشکلی نداشته باشین ماه بعد انتقال بدین من سونو دادم یه پُلیپ کوچک توی رحمم بود گفت جاییه که میخوایم جنین رو بذاریم باید اول عمل کنی پلیپ رو بیرون بیاری بعد بیای برا انتقال

منم همه کارهای عمل رو انجام دادم تمام آزمایش های قبل از عمل و تست کرونا هم دادم....جوات تست کرونام بدون اینکه هیچ علائمی داشته باشم مثبت شد😐زنگ زدم گفتن کرونا مثبتی عمل نمیکنیم دیگه همه کارامون افتاد برا ۱۴۰۰🙂علی برکت الله

2706