2733
2734
عنوان

شقاق

| مشاهده متن کامل بحث + 20804 بازدید | 49 پست
تادجایی که میتونی ملین بخور کمپوت گلابی هم خوبه.سبزیجات

یبوستم که خوب شد ، زخم خودش خوب میشه یا پماد بزنم؟ 

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
پماد آنتی فیشر گیاهی بابونه تاثیر داره یا نه؟  از امشب میزنم ، یبوست هم یکم دارم

اونو نمیدونم والا

اما الان اول باید یبوستتونو رفع کنین بعد وازلین.

اره بزن برا من که خوب شد کلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین هر روز دوبار هر بار ده دقیقه برو حموم بشین تو تشت آب گرم . گرمای آب تا حدی که میشه داغ باشه ولی ...

بواسیرچیکارکنیم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
وازلین.مطمئن باش.هرشب به وقت خواب هم باسرنگ اندازه یه قاشق چایخوری تزریق کن داخل و هم روش بزن.مطمئن ...

وازلین برای چی خوبه شقاق یابواسیر

2728
بواسیرچیکارکنیم

نمیدونم اونو عزیزم من شقاق داشتم ولی واسه اونم قطعا تشت اب موثره چون دکترم خیلی تاکید داشت رو تشت اب و خدا خیرش بده راحت شدم از شب تا صبح درد کشیدن

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
نمیدونم اونو عزیزم من شقاق داشتم ولی واسه اونم قطعا تشت اب موثره چون دکترم خیلی تاکید داشت رو تشت اب ...

بدبختی یبوست دارم شقاق بواسیرم که دارم

2738

اصلا لیزر نکنید من لیزر کردم تا یک هفته درد و سوزش شدید داشتم به ماه نکشید دوباره درد برگشت زنگم زد به مطب دکتر که لیزر کرده بود گفت هرجای دنیا لیزر کنی برگشت داره

اگر مجبور شدید از درد زیاد عمل کنید لیزر فقط وقت و پولتون را هدر میده هیچ جایی هم اثبات نشده که درمان قطعی داره بیش از ۹۰ درصد آدمایی که لیزر کردن برگشته دوباره بیماری

همه بعد زایمان شقاق و بواسیر می گیرن؟

"بسم الله الرحمن الرحیم" اللهم صل علی محمد و ال محمد السلام علی الحسین ربنا هب لنا من ازواجنا و ذریاتنا قره اعین واجعلنا للمتقین اماما
همه بعد زایمان شقاق و بواسیر می گیرن؟

نمی‌دونم ولی مال من از زمان بارداری شروع شد ،خیلی خفیف بود ، دو سه ماه بعد زایمان شدت گرفت الآنم هست هنوز

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
من الان یه ماهه شقاق دارم وبعیچ طریقیم خوب نمیشممم..تازه شیرب بچمم میدمم..خیلی دعام کنین بخدااززندگی ...

روغن داخل کپسول ویتامین ای رو بمال به زخم مقعد ۳تا۵روز ادامه بده عالی نتیجه میده 

2706