2410
2553
عنوان

شقاق

20250 بازدید | 49 پست

سلام یک ماه بعد زایمان شقاق گرفتم خیلی اذیتم از دیشب هم بدتر شده

همه ی تاپیک های در مورد شقاق رو خوندم 

آنتی فیشر ، آنتی همورویید ، پماد دیلتیازم ،ژل ال آرژنین ، ام جی و کرم های دیگه که دوستان معرفی کردن

کدوم پماد تأثیر صد در صدی داره و زود خوب میکنه

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

ببین هر روز دوبار هر بار ده دقیقه برو حموم بشین تو تشت آب گرم . گرمای آب تا حدی که میشه داغ باشه ولی نسوزی. من خودمم شقاق داشتم خیلی افتضاح بودم. شربت و قرص داره دکترم رفتم گفت دارو بخور ولی مهم ترییین چیز تشت اب گرمه خیلی خیلی خیلی موثره

اون پمادا فقط تاثیر موقت دارن مث مسکن و تنبلی روده هم میارن

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وازلین.مطمئن باش.هرشب به وقت خواب هم باسرنگ اندازه یه قاشق چایخوری تزریق کن داخل و هم روش بزن.مطمئن باش کاملا خوب میشی.فقط باید مراقب باشی یبوست نشی و چیزای مسهل بخوری

شقلق جیه؟؟بگین لطفا آخه شک دارم همینه

پارگی مقعد ، درد و خونریزی داره موقع دفع

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made

نباید به هیچ وجه یبوست بشی باید کاری کنی شکمت کار کنه شربت گلاب و خاکشیر خوبه.خود منم بعد زایمان گرفتم یکی بهم پیشنهاد آلو خوردن داد.آلو خریدیم خیس میکردم شبا قبل خواب میخوردم حتی اون آبشو.خدایی معجزه کردم تا یه مدت شکمم خیلی خوب کار میکرد که زخم خوب شد

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2714
وازلین.مطمئن باش.هرشب به وقت خواب هم باسرنگ اندازه یه قاشق چایخوری تزریق کن داخل و هم روش بزن.مطمئن ...

پماد آنتی فیشر گیاهی بابونه تاثیر داره یا نه؟ 

از امشب میزنم ، یبوست هم یکم دارم 

همون یبوست باعثشه.دهانه مقعد زخم میشه موقع دفع درد داری.باید کاری کنی اون زخمه خوب شه راهشم فقط اینه که شکمت روون کار کنه

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
درد آره ولی خونریزی ندارم.چرا اینجور شدم؟؟شک داشتم که باشه😭

هیچ وقت تو جای خشک مثل پله یا مرطوب مثل چمن نشین.یا روی پله یا موزاییک یا سرامیک.همیشه زیرت یه چیزی بذار بشین

درد آره ولی خونریزی ندارم.چرا اینجور شدم؟؟شک داشتم که باشه😭

حتما یبوست داری ، من بستری شدم دو روز بیمارستان ، واسه سونو و آزمایش نمیذاشتن نه چیزی بخورم نه دسشویی برم ، واسه همین یبوست گرفتم و بدنبالش پارگی مقعد 

2706