2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند هفته پیش با تموم وجود گریه کردم

خنده🤔یادم نمیاد

خوش باش که هرآنکه راز داند ،داند که خوشی خوشی کشاند 🍃شیرین چو شکر تو باش شاکر،شاکر هردم شکر ستاند😄               میتونید هما صدام بزنید🍓              تیکر رسیدن به آرزوها😍
2728

همین دوز پیش کلی گریه کردم فرداش هم خندیدم😀😂

خداوندا تومی دانی که من دلواپس فردای خودهستم.مبادا گم کنم راه قشنگه آرزوهارا.مبادا گم کنم اهداف زیبا را.مراتنها تو نگذاری خداوندا. خداوندا.🙏💖💖💖💖💖💖💖

خنده از ته دل هروقت خندوانه میبینم وگریه ازته دل وقتی گریه کردم یکسال پیش بود چون خبردار شده بودم برای خواهرم تشخیص سرطان تخمدان گذاشتند

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

چهارشنبه روز تولدم همسرم اصلا بهم تبریک نگفت منم تا غروب صبرکردم دیدم خبری نیست همسرمم گفت من میرم بیرون منم رفتم تو اتاق دروبستم از ته دلم گریه کردم بعداز ی ساعت همسرم با کیک تولد و شمعای روشن بالاسرم وایستاده بود وهمش صدام میکرد منم بیدار نمیشدم یهو دستم خوردش ب شمع سوخت بیدارشدم و اونجا کلی خوشحال شدم و فهمیدم گریهام الکی بوده میخواسته غافلگیرم کنه😇

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

دیشب دخترکوچولوم گفت مامان توکارتون گفت بی عرضه اینقدراین کلمه رو بامزه گفت که کلی ازته دل خندیدم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
 چهارشنبه روز تولدم همسرم اصلا بهم تبریک نگفت منم تا غروب صبرکردم دیدم خبری نیست همسرمم گفت من ...

منم شوهرم هرسال تولدم و میزاره دقیقه نود دقیقا اولش نا امید میشم و ناراحت بعد یهو خوشحالم میکنه

2706