2703
2553

يه ادكلن خوشبوي زنانه مي هوام كه ملايم باشه

بوي ادكلن خودمو اذيت ميكنه هر چيزي نميتونم استفاده كنم

تعريف يه سريا رو شنيدم اما تصوري ازشون ندارم

جهان سوم جایی است که درآمد یک دعا نویس بیشتر از یک برنامه نویس است

ورساچی صورتی ،  ایفوریا ، سک سی ۲۱۲ ، اینا تقریبا ملایمن

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکلت هم خیلی ملایمه، باز بستگی به سلیقه خودت داره

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2456
2714
اکلت هم خیلی ملایمه، باز بستگی به سلیقه خودت داره

اينو كه عاشقشم چند ساله فقط اينو استفاده مي كنم

نميدونم منظورت از ملايم چيه  ولي من لانكوم ميزنم بوش خوبه افوريا و بولگاري هم خوبه قبلا داشتم

بويي كه تنديش اذيتم نكنه

ممنون سارا جون

خواهش عزیزم

2706