2737
2734

سالهاست از بعضیا خوشم نمیاد و دلم بسیار شکستن 

اما بنا برای تربیت غلط و تعارفی ازش عبور میکردم

الان حس ساده لوح بودن سراغ ام اومده

کمک کنید در برابر افراد حاضر جواب و ستیزگر چه کار باید کرد

موردی و مثالی باشه که ممنون تر خواهم بود

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  

مثلن وقتی در جمع شون هستی ادم حساب ات نمیکنن

یا از داشته ها شون با غلو هر تمام تر حرف می زنن

خب درامد ما شدیدن کم شده و این برخوردهایی استانه صبر ادم کم میکنه

سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی مثل سوسک باهاشون رفتار کن ... 

دیدیشون با دمپایی نزن تو سرش از کنارشون بگذر بی آنکه دره ای بهش توجه کنی 

امتحان کردم 

از صدتا فحش براشون بدتره ...

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

من همون لحظه جواب میدم اگه جواب ندم خودم بعدا سکته میکنم خیلیا بهم میگن پرخاشگر برام مهم نیست مهم اینه نذارم حال خودم به خاطر بقیه خراب شه

تو همان صبح عزیزی و دلیل نفسی... که اگر بازنیایی به تنم جانی نیست!

به نام خدا با سلام و شب شمام خوش

این جور ادما بیشعور ذاتی تشریف دارن و هرگز به راه راست هدایت نمیشوند 😐ذهن خود را از فکر کردن مبرا کنید سرخود را پایین انداخته از کنارشان عبور کنید

2738
منم از اينكع جواب ادما رو ندادم پشيمونم

اخه بشیم سنگ دل و بیرحم..

به راحتی نظر میدهن وای چقدر چاق شدی؟؟وای قد بچه ات کوتاهه؟چرا سفر کم میری؟هنوز بعد ده سال ماشین ات عوض نکردی؟؟خانواده ات چرا این جوری هستن؟

و من کاملا سکوت کردمم چون دلم نمیخواست جدل کنم

اما همیشه ازشون بد میاد

گلم آدم هایی که اهل پز دادن هستند فقط یک چیز ناراحت شون می کنه اون هم بی توجهی به اگر گفت لباس جدیدم قشنگه؟ بگو ببخشید اصلا متوجه نشدم جدیده.  بعدش هم کمتر رفت و آمد کن اگر متاهلی شوهرت برات بس باشه چه نیازی به اینها دارید با هم برید پارک سینما و ... 

هیچی مثل سوسک باهاشون رفتار کن ...  دیدیشون با دمپایی نزن تو سرش از کنارشون بگذر بی آنکه دره ا ...

یعنی مثلن وقتی دورهم هستیم چه کار کنم که بفههمنن من خیلی شوت هستم

اخه بشیم سنگ دل و بیرحم.. به راحتی نظر میدهن وای چقدر چاق شدی؟؟وای قد بچه ات کوتاهه؟چرا سفر کم میری ...

سنگدل و بیرحم اونان که اینطوری میگن شما فقط از حقت باید دفاع کنی

تو همان صبح عزیزی و دلیل نفسی... که اگر بازنیایی به تنم جانی نیست!
من همون لحظه جواب میدم اگه جواب ندم خودم بعدا سکته میکنم خیلیا بهم میگن پرخاشگر برام مهم نیست مهم ای ...

من روحیه ام ارام و مثل ماست هستم

و میترسم از روزی که طغیان کنم

2706