2733
2734
عنوان

اینم خاطره ی زایمانه من

2364 بازدید | 69 پست

سلام گل گلیا

بالاخره اومدم منم خاطرمو بنویسم زوووووده ولی مینویسم

فقط بچه ها من شاید نرسم کلشو یجا بنویسم خورد خورد مینویسم، تازه امرور سرپا شدمو تونستم کاملا تنهایی کوچولومو خودم بغل کنم😞

نی نیم ۴روزشه الان

تو گوشی که اصلا نرسیدم ی دیقه برم حتی نرسیدم ب دوستام خبر بدم یا عکسشو جایی بزارم ولی خاطر نی نی سایتیا عزیز است.

مبارکت باشه عزیزم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از اولش از اون طرفدارای سرسخت طبیعی بودم و البته هنوزم هستم.خواهشا خواهشا نیاد بگید سزارین خوبه

من یکی که میگم وقتی با چشمای خودت ببینی نی نی ت داره گریه میکنه لباش میلرزه و نمیتونی حتی از جات بلند بشی بغلش کنی از جون کندنم سخت تره ولی تو بیمارستان و خاطرات زایمان همه شاهدیم که طبیعیا چقدر دارن راحت و آروم قدم میزنن😢

2738

مبارکه قدمش پر خیر و برکت

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

اخجون من عاشق خاطره زایمانم بگو سراپا گوشم...مبارکتم باشه انشاالله هزار سال زیر سایه امیرالمومنین  و پدر مادر بزرگ بشه

الهی فداتشم!!!مثلِ یک معجزه ای...علت ایمانِ منی...همه هان و بله اند...شما جااااانِ منی...
2706