2737
2734
عنوان

پسر دار شدن

520 بازدید | 46 پست

سلام کسی دکتر خوب برای تهیین جنسیت و یا راهی میدونه که بچه حتما پسر شه.

عزیزانی‌که میگن دختر خیلی خوبه و اینا... من خودم دخترم چون خودم خیلی عذاب کشیدم دختر نمیخوام

لطفاشروع نکنید به نصیحت

اره

برو ای یو ای کن

دو ماه قبلشم ‌پزشک دارو میده ۹۰‎٪ پسر میشه 

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درکت میکنم چووون دقیقااا مثل خودتممم . برو دکتر و رژیم بگیر ولی اگه یه روزی دختر دار شدی خیلی مراقبش باش نزار تجربه های تو رو بکنه بزار ازاد باشه محدودش نکن نزار کسی بهش توهین کنه یا ضعیف بدونتش خلاصه همه جوره واسش مایه بزار ان شالله پسر دار شی .

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2731

حتما شوهرت رو تقویت کن و بهش گرمیجات مثل معجون و انبه و ... بده حسابی بخوره

اگر پریودیت منظم و سی روزه باشه‌روز تخمک گذاریت میفته روز ۱۴ ام بعد از اوین روز پریودی که اگر توی اون روز نزدیکی کنی احتمال ۹۰ درصد پسر میشه

خدایا بابت داده و ندادت شکر

من الان شروع میکنم به نصیحت دختر تو اون زمان بودن سخت بود ولی نه الان ، الان دختر پسر یه جور بزرگ میشن البته بستگی به خونواده هم داره درمورد روش پسر شدن هم کلی مطلب تو اینترنت هست از روش های طبیعی و غیر طبیعیه 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

عزیز دلم والا بلا به تمام مقدسات قسم پسر و دختر دار شدن فقط به مرد است فقط به مرد به اسپرم y مرد بستگی داره که خودشو زود به تخمک برسونه و جنین پسر شه تخمک زن x هست یعنی دختر اگه اسپرم x مرد به تخمک برسه میشه دختر

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
2738
20 ملیون هزینه باید بکنه، مگ مجبوره؟ 

چه خبره بیست ملیون؟؟؟؟؟

۳-۴ تومن میشه

اون ای وی اف هست که صد در صدیه

و کلی دردسر داره

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
چطوری شوفتک جان؟

خونه مادرشوهرم میخوای چطور باشم؟😐😂

من دکتر سراغ ندارم ولی خودم گرمی‌ زیاد خوردم به شوهرم کاسنی دادم زیاد

معجون شیرموز و پسته و اینا خیلی ی مدت خوردیم

موز خیلی خیلی خوردم

لبنیاتم خیلی کم‌کردم

نمک‌غذا روهم یکم زیاد میزدم

خودمون ۳ دختر بودیم ولی بچم‌الان‌پسره با این رژیم

بعد همیشه تو رابطه من ارضا میشدم‌بعد همسرم

توهم رعایت کن مطمئنن جواب‌میگیری

افرین به تو،  کاسنی بخورید یماه قبل روزی ی استکان

و بعد پریودیت برو سونو ک بگن روز تخمک گذاریت کی هس برای لقاح

و حتمن همسرت ازمایش اسپرم بده ک اگه کمتر از 20 ملیون بود باید، کاری کنی بره بالا، 

20 ملیون و پایین صددرصد دختره

و در اخر توکل ب خدا

ببین یه روش بهت میگم قولت میدم لچه ات پسر شه -۳ تا ۴ ماه تا زمانی که دیگه باردارشدی تو مریودی هات تا میتونی خرما بخور اینقد بخور که حالت از خرما بهم بخوره مثلا یه کارتن ۳ کیلویی رو تو یه پریودیت بخور بچه ات پسر میشه 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
2706