1232
1226
اخه اصلا نمیشه این دورو باهم مقایسه کرد انگار مدل دوست داشتن فرق میکنه  ولی هررودوشونو 100

افرین دقیقاً مدل دوست داشتن این دوتا باهم فرق میکنه چون عشق به پدربا عشق به همسر تفاوت داره

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

شوهرم 100  بابامو یه هفته اس رو خودم کار کردم ک متنفر نباشم ک میشه 0

شما باردارین تو بارداری هرمون ها به هم میریزه من یادمه خواهرم سر بچه اولش نسبت به بابا حساس شده بود در حالی که الان جونش به جون بابام وصله زمان بارداری همش با بابام دعوا میکرد 

1156
میشه کسی همسرشو بیشتر بخوا د؟؟؟؟

سوالت یجوریه قابل قیاس نیستن من هر کدومو به اندازه جایگاهش دوس دارم...با اینکه خیلی به همسرم وابستم و دوسش دارم ولی هیچ وقت نمیتونم به پدر مادرم ترجیحش بدم😐

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود

بابامو۱۰۰تا

همسرمو۵۰تا

دقیقا نصف پدرم،با اینکه مرد خوبیه ولی هیچ کس و هیچ چیزی وجود نداره که ارزشش به نصف بیشتره پدرم برسه

باید خطاب به تمام مذهبیون دنیا گفت:«دست از اثبات وجود خدا بردارید، وجود خدا نیازی به اثبات ندارد؛ شما با رفتار نیکتان، اثبات کنید که به وجود خدا اعتقاد دارید و خدایتان، مادیات و قدرت نیست!»
1221
1167
شما باردارین تو بارداری هرمون ها به هم میریزه من یادمه خواهرم سر بچه اولش نسبت به بابا حساس شده بود ...

نه مشکل من ب بارداری ربط نداره همیشه بوده مال خیلی خیلی خیلی خیل وقت پیشه، اخلاق پدرم طوریه ک نه من، هیچکس دورش نمیمونه، غیر از مامانم ک غلام حلقه ب گوششه

داستانش طولانیه، ولی همین ک ازش متنفر نیستم دارم بیشترین تلاشمو میکنم...

رَبِّ إِنِّي نَذَرْتُ لَكَ مَا فِي بَطْنِي مُحَرَّرًا فَتَقَبَّلْ مِنِّي إِنَّكَ أَنْتَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ
این دعوا افتضاح بود نمیتونی تصور کنی شدتشو

همه ما دعواهایی داشتیم ک فک کردیم دیگه ته دعواس و فاجعه ناراحت نباش عزیزم درست میشه😗

کاش زندگی همون لحظه‌ای که آدما به هم میگن «دوستت دارم» تموم می‌شد...
همه ما دعواهایی داشتیم ک فک کردیم دیگه ته دعواس و فاجعه ناراحت نباش عزیزم درست میشه😗

ما همدیگه رو زدیم حسابی

و هر چی از دهنمون دراومد به هم گفتیم

باورت میشه؟؟؟؟

1241