2726
عنوان

تورو خدا کمک کنید

163 بازدید | 14 پست

پسرم تازه رفته تو 7ماه امروز یکم ابه هندوانه خورده الان دیدم تو مدفوعش نقطه نقطه قرمره ببخشید البته 

توروخدا خونه یا میشه برای هندونه باشه دارم دیووووونه میشم 

هیچ وقت باطن زندگی خودت با ظاهر زندگی مردم مقایسه نکن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لطفا قسم لفظ جلاله (پروردگار)رو نخورید

بزرگترین گناه رو مرتکب میشید وقتی به الکی حتی به راستی هم به لفظ جلاله قسم میخورید

گاهی اينقد دلتو پرکردن تا ميای حرف بزنی ازچشمات ميريزه بیرون (:
عیب نداره . نگران چی هستی. خب اون نقطه ها هندونه های هضم شده هستن دیگه 😵😁

واااای خداکنه بچم الرژی گوارشی نداشته باشه یه وقت

هندونس نگران نباش، دوستان لطفا قسم ندین ☹️☹️😉

🙏🏻رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا 🙏🏻   اَلْحَمْدُاللّه رَبِّ العالَمین عَلی کُلِّ الْحال
لطفا قسم لفظ جلاله (پروردگار)رو نخورید بزرگترین گناه رو مرتکب میشید وقتی به الکی حتی به راستی هم ...

میگم دارم دیوونه میشم واسه من ادای خانم جلسه ای در میاری من گناهشو میکنم تو چیکار داری

میگم دارم دیوونه میشم واسه من ادای خانم جلسه ای در میاری من گناهشو میکنم تو چیکار داری

همین زبون درازی که درمقابل پروردگارت میکنی و میگی من گناه میکنم و اله و بله همین پروردگارت بخواد نفسی که رفت و نمیزاره برگرده 

مواظب باش خواهر عزیزم حتی کلمه ی گناه کردن رعشه اوره چه بماند که بگی من گناه میکنم به توچه 

انشاالله که بچه ی عزیزت هم طوریش نیست اول از همه شما خونسردیتونو حفظ کنید و بخدا بسپارید

و دوم اگر خیلی نگران هستید از گوگل مطلب علمی تری سرچ کنید 

انشاالله که چیزیشون نیست و هندوانه ای که خوردن رو دفع کردن 

همین زبون درازی که درمقابل پروردگارت میکنی و میگی من گناه میکنم و اله و بله همین پ ...

ببخشید من خییلی عصابم بهم ریخته بود سر این مسآله 

چشم اما من الکی قسم نخوردم میخواستم مادرا کمکم کنن وگرنه خودم رو قسم خوردن خیلی حساسم 

انشالل چیزی نباشه دعا کنید

ببخشید من خییلی عصابم بهم ریخته بود سر این مسآله  چشم اما من الکی قسم نخوردم میخواستم مادرا کم ...

قربان شما عزیزم 

میدونم مادری سخته از قدیم گفتن دور از حضور شما ادم مار بشه ولی مادر نشه 

انشاالله که چیزیش نیست همین عمل دفع رو انجام داده .

خیلی نگران نباشید برای فرزندتون یا ۷ مرتبه یا ۷۰مرتبه سوره ی حمد رو بخونید و ۱۲ بار ایت الکرسی انشاالله که هیچ نگرانی بوجود نمیاد

2706