2410
2553
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 58863 بازدید | 94 پست
واااقعا؟؟؟ کی پرسیدی؟ اخه همسر من فکرکنم حدودا دو سه هفته پیش بود پرسید گفتن ۶ تومن میشه با بیمه تام ...

سلام خانومي من چند روز پيش بيمارستان مادران زايمان داشتم ، هزينه بيمارستان با بيمه تامين اجتماعي مبلغ چهارميليون و دويست شد ، البته با اتاق خصوصي ، ساك هم دادن كه داخلش يه دست لباس نوزادي و دورپيچ . براي مادر هم پوشك و يك سري لوازمي كه تقريبا بقيه بيمارستانها ميدن( دمپايي و مسواك و حوله و ...)

اول انسانيت 
سلام خانومي من چند روز پيش بيمارستان مادران زايمان داشتم ، هزينه بيمارستان با بيمه تامين اجتماعي مبل ...

سلام خانومی، اولا تبریک میگم الحمدالله که به سلامتی زایمان کردی و نی نی خوشگلتو بغل کردی ایشالا منم ماه دیگه تو این شرایطم🤗🤗 دکترت کی بود؟ واسه من روشنک احمدپور، از رسیدگی و نظافت محیطشون راضی بودی؟ منم اتاق خصوصی میخوام باید از قبل هماهنگ کنم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=68374212]سلام خانومی، اولا تبریک میگم الحمدالله که به سلامتی زایمان کردی و نی نی خوشگلتو بغل کردی ایشالا منم ...[/QUOTE]

سلام ممنونم ، من كه خيلي راضي بودم خدارو شكر از همه لحاظ خوب بود ، اتاق خصوصي هم همون اول موقع تشكيل پرونده ميتونيد درخواست كنيد، دكترم هم خانم دكتر سماعي بودند

اول انسانيت 
[QUOTE= 68374212 ]سلام خانومی، اولا تبریک میگم الحمدالله که به سلامتی زایمان کردی و نی نی خوشگلتو بغ ...

ممنونم از پاسخت ایشالا روزای خوبیو با نی نیت داشته باشی،سخت نیست روزای اول؟🙄 الان خوابه؟؟🤗🤗🤗 دختره یاپسر؟ به نظرت چی تو ساک بیمارستانم بذارم خیلی ضروریه و لازمم میشه؟

2720
ممنونم از پاسخت ایشالا روزای خوبیو با نی نیت داشته باشی،سخت نیست روزای اول؟🙄 الان خوابه؟؟🤗🤗🤗 دخت ...

مرسي عزيزم ،روزهاي اول جاي بخيه هام خيلي درد داشت ، مخصوصا موقع نشستن  و برخاستن  ولي اين دردا كمتر از ده روز تموم شد ، ني نيم دختره ، تقريبا چيزايي كه براي بيمارستان لازمه ميدن ، ولي لوازم شخصي مثل برس و اگه دوست داشتي لوازم آرايش و چيزايي كه براي اون يك شب موندن توي بيمارستان فكر ميكني لازمت ميشه مثل شارژر موبايل و...

اول انسانيت 
2714
من حضوری یه روز قبل زایمانم رفتم گفتن ۳۸۰۰ ولی موقع ترخیص ۱۰ تومن شد، البته من اتاق خصوصی بودم

عزیزم فقط اتاقتون خصوصی بود یا ان ای سی یو هم داشتین اتاق وی ای می با خصوصی فرق میکنه ؟

عزیزم فقط اتاقتون خصوصی بود یا ان ای سی یو هم داشتین اتاق وی ای می با خصوصی فرق میکنه ؟

نه شکرخدا ان ای سی یو لازم نشد، بله فکرکنم شرایطشون فرق میکنه احتمالا وی ای پی خیلی خفنتر باشه من خصوصی بودم تو اتاقم فقط خودم بودم و یه مبل تخت خوابشو واسه همراهم و کمد و سرویس بهداشتی مجزا و تمیز

2706