2726
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 59189 بازدید | 94 پست
واقعا ناراحت شدم تجربه بدی داشتی دکترت برای همون بیمارستان بود؟ بیمارهای دکتر احمدپور کلا شنیدم بیشت ...

دكتر من خانوم موذن بود عزيزم دكتر عالي بود كاش رفته بودم تنديس حتي لاغدير شرف داره به اينجا البته جديدا انقدر افتضاح شده ظاهرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مامانا من پريشب مطب دكتر احمدپور بودم در مورد بيمارستان با هم صحبت كرديم گفت بيمارستان مادران ...

منم به خاطر كرونا رفتم ولي خيلي قديمي بود و افتضاح برخوردشونم خيلي بد دكتر اطفال هم بداخلاق ميخواست ادمو بزنه فقط من حاضرم حرفامو ثابت كنم چون پولمو دور ريختم فداي سر بچم ولي بي احتراميشون رو چكار كنيم اخه كلي هم پول ميگيرنا

به نظر منم بیمارستان خوبی نبود اینایی که راضی بودن مال سالهای پیشه من که زایمانم بدترین خاطره عمرم شد از پرسنل که همه جوان و تازه کار از تختا که همه قدیمی و زنگ زده از نظافت که در حد یه بیمارستان دولتی ساده از هزینه که قیمت بیمارستان خصوصی درجه یک 

من اونجا زایمان کردم سال 97 اتاق خصوصی با دوتاهمراه شد 4200با بیمه تامین اجتماعی.چندماه پیش هم خواهر ...

عزیزم چطور با چند سال فاصله قیمت تقریبا یکی بوده؟؟ منم خیلی دوسدارم برم اونجا

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
سلام خانومی، اولا تبریک میگم الحمدالله که به سلامتی زایمان کردی و نی نی خوشگلتو بغل کردی ایشالا منم ...

نسلام منم با دکتر احمد پور هستم ولی ازم دو میلیون واسه سزارین انتخابی میخواد. کارشون چطور بود؟

نسلام منم با دکتر احمد پور هستم ولی ازم دو میلیون واسه سزارین انتخابی میخواد. کارشون چطور بود؟

واسه من رایگان بود، عاااااالی شاید باور نکنید ولی در حد یه آمپول دگزا که تو کلینیک میزنی و میای خونه انگار نه انگار زایمان کردم و هیچوقت استراحت بعد از زایمانم نداشتم اذیت نشدم خدا خیرش بده 

من چند روز دیگه با دکتر احمد پور سزارین داشتم میشه یه توضیحی بهم از کاراشون بدین.شکمتونو مثلا فشار د ...

ببخشید عزیزم من آنلاین نشده بودم این چند وقت

نه اصلا فشار ندادن و اصلا اذیت نشدم

ببخشید عزیزم من آنلاین نشده بودم این چند وقت نه اصلا فشار ندادن و اصلا اذیت نشدم

سلام عزیزم شما سزارین کردین یا طبیعی؟کدوم بیمارستان و کدوم دکتر؟

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
2706