2726
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 59217 بازدید | 94 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تجربه شخصیمه شما تجربه دوستتونه، گلم بهمون فاکتور دادن هیچ عمل دیگه ای انجام نشده بود، من ب ...

ربطی نداره اتاق وی ای پیش کلا ۱م گرون تره نه دیگ ۵ملیون ک شما اشتباه میکنی

2728
تومادران راضی بودی؟منم باروشنکم

بله عالی بود بهترین خاطراتم بود یکم ترسیدم ولی قطعا بهترین تصمیم زندگیم بود خیالت راحت با ردشنک انگار یه دگزا میزنی و بهت بچه اشانتیون میده🤩 خاطراتمم هست تو تتیپیکام

بيمارستان افتضاح شده دوستان قبلا خوب بود تازگيا افتضاحه اول كه كسيكه منو برد اتاق عمل بهم ميگفت دولاشو دمپايي هاتو وردار از رو زمين به من با اون شكم😳هيچكدومم ماسك نداشتن موقع ريكاوري هم شكمو فشار ميدن من دسته يكيشونو چنگ زدم تا خوده بخش داشت باهام دعوا ميكرد كامل به هوش نيومده برام فيلم شيردهي گزاشتن و دعوا كه چرا نگاه نميكني😳فقط سر ميزدن سرم خالي نباشه و يكبارم پرستاره چند ثانيه كمكم كرد بيام پايين از تخت😳دكتر اطفال كه زن مسن بود يه ويتامين اد نداد به بچه دعوا هم ميكرد كه چرا شوهرم تنها رفته ويزيت و چرا من هنوز سرپا نشدم ميخواست ويزيت نكنه

بيمارستان افتضاح شده دوستان قبلا خوب بود تازگيا افتضاحه اول كه كسيكه منو برد اتاق عمل بهم ميگفت دولا ...

واقعا ناراحت شدم تجربه بدی داشتی دکترت برای همون بیمارستان بود؟ بیمارهای دکتر احمدپور کلا شنیدم بیشتر بهشون توجه میشه

اينو بگم گفتن هزينه 6 تومن من فيبرومم داشتم فقط شد ١٠ تومن تازه امكاناتشم قديميه تختا قديمي افتضاح ح ...

سلام. منم سال 92 اونحا زایمان کردم. کادرش واقعاً خوب بود ولی تخت ها خیلی قدیمی بود. دکترم سماعی تهرانی بود ولی از بخیه و اینام خیلی راضی نبودم. ولی کادر بیمارستان واقعاً خوب بود. 

میشه عکس فاکتورتون بفرستید

استرس گرفتم اینطوری گفتی، من دخترم سال ۹۷ با دکتر روشنگ بدنیا اوردم که میتونم بگم اگر بهترین نباشه ،یکی از بهترین هاست، ولی اینهمه تفاوت هزینه یکم نگرانم کرد، الان زنگ زدم گفتن ۷۲۰۰، من بیمه تکمیلی دارم ، دختر اولم بیمارستان مردم بدنیا آوردم ، دکتر عالی بیمارستان متوسط رو به پایین ،ولی همون هزینه که دکتر گفت گرفتن، و من مجبوری رفتم اونجا چون ۲ نصف شب کیسه آبم پاره شد

سلام مامانا

من پريشب مطب دكتر احمدپور بودم در مورد بيمارستان با هم صحبت كرديم

گفت بيمارستان مادران چون فقط مخصوص زايمانه از لحاظ كرونا ادم خيالش راحت تره هزينه هم گفت ٧٢٠٠-٣٠٠

بيمارستان پارسيان هم گفتن خوبه

يه بيمارستان ديگه هم معرفي كردن سوم شعبان زير پل ري گفت بيمارستان خوبيه بازسازي شده ولي خب جاش جالب نيست اونجا هم اگر اشتباه نكنم گفتن ٤و خورده اي ميگيرن سزارين رو

ولي بيمارستان مادران رو من تحقيق كردم ميگم جزو بيمارستان هاي درجه يكه اون دوستمون اونجوري گفت من تر ...

عااالیه صدتا بچه دیگه دنیا بیارم بیمارستان مادران تنها انتخابمه

2706