2726
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 59221 بازدید | 94 پست
اصلا امکان نداره مگه شهر هرته که این قیمت بشه باید پیگیر می شدین که چرا این قیمت شده.

البته به چیز هم هست شاید دکترتون دستمزد زیاد برداشته و گرون دراومده چون من هنوز کاغذش رو دارم دکترم دستمزد آنچنانی برنداشته

سلام خانومي من چند روز پيش بيمارستان مادران زايمان داشتم ، هزينه بيمارستان با بيمه تامين اجتماعي مبل ...

خانمی ببخشید من همراه ندارم بیمارستان مادران پرستار هاش چه جوری هستن،؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایرانه دیگه، نه هیچ عمل دیگه ای نداشتم کلا عملا بیست دقیقه بود فکرکنم، برگه اش هست حتی میتونم ازش عک ...

عزيزم اي كاش تا دير نشده پيگيري كنيد ، احتمال خيلي زياد اشتباه شده ، اگه اشتباه شده باشه اضافه پولتون رو بايد برگردونن

اول انسانيت 
عزيزم اي كاش تا دير نشده پيگيري كنيد ، احتمال خيلي زياد اشتباه شده ، اگه اشتباه شده باشه اضافه پولتو ...

ممنونم ولی موضوع واسه مهر ۹۷ هستش، الانم تو این اوضاع کی جرات داره بره بیمارستان

ممنونم ولی موضوع واسه مهر ۹۷ هستش، الانم تو این اوضاع کی جرات داره بره بیمارستان

آخه پول كمي نيست كه بشه ازش گذشت ، يه خورده كه اوضاع اين بيماري بهتر شد حتما پيگيري كنيد ، اميدوارم اشتباه شده باشه و پولتون رو برگردونند

اول انسانيت 
2706