2726
عنوان

بیمارستان مادران تهران🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 59181 بازدید | 94 پست
چرا ده تومان شد آخه فقط همون یک شبو موندین عمل دیگه ای انجام  دادین؟

ایرانه دیگه، نه هیچ عمل دیگه ای نداشتم کلا عملا بیست دقیقه بود فکرکنم، برگه اش هست حتی میتونم ازش عکس بگیرم براتون😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من زنگ زدم گفتن با بیمه تامین اجتماعی ۴۸۰۰ بدون بیمه ۵۸۰۰

برای زایمان طبیعی هم قیمتشو میدونید؟؟؟من اول ابان زایمانمه هنوز دکتر و بیمارستان انتخاب نکردم.هیچ شناختی ندارم‌.تو طبیعی هم میگن ماما مهمتر از دکتر هست.اگه اطلاعی دارید بدید بهن ممنون میشم 

برای زایمان طبیعی هم قیمتشو میدونید؟؟؟من اول ابان زایمانمه هنوز دکتر و بیمارستان انتخاب نکردم.هیچ شن ...

سلام شما زایمان طبیعی انجام دادین مادران

چقدر. شد؟؟؟

اتاقتون چند. تخته بود؟؟؟

2728
ایرانه دیگه، نه هیچ عمل دیگه ای نداشتم کلا عملا بیست دقیقه بود فکرکنم، برگه اش هست حتی میتونم ازش عک ...

اصلا امکان نداره مگه شهر هرته که این قیمت بشه باید پیگیر می شدین که چرا این قیمت شده.

همینجوری رو هوا یه چیزی میگیدا!!! چطور ممکنه ۴ تومن یهو بشه ده تومن!!!

شما احتمالا غیر سزارین یه مشکل رحمی چیزی داشتید که اونم براتون عمل کردن یا نیاز به مراقبت ویژه داشتید !

وگرنه دوست من ماه پیش زایمان کرد همه هزینه ها روی هم شد ۴ و ۸۰۰ با اتاق خصوصی 

همینجوری رو هوا یه چیزی میگیدا!!! چطور ممکنه ۴ تومن یهو بشه ده تومن!!! شما احتمالا غیر سزارین یه مش ...

عزیزم من تجربه شخصیمه شما تجربه دوستتونه، گلم بهمون فاکتور دادن هیچ عمل دیگه ای انجام نشده بود، من بیمارستان خصوصی مادران بودم اتاق خصوصی داشتم با یک همراه یک شب هم اقامت داشتم چرا باید الکی حرف بزنم وقتی نه شمارو میشناسم نه میبینمتون که بخوام پز الکی بدم یا بگم اره ارزون بود

شما زایمان کردی؟ رفتی مادران؟ کادر درمان و رسیدگی شون چطور بود؟

من اونجا زایمان کردم سال 97 اتاق خصوصی با دوتاهمراه شد 4200با بیمه تامین اجتماعی.چندماه پیش هم خواهر شوهرم زایمان کرد تقریبا با همین قیمت همین شرایط جفتمون بشدت راضی بودیم عالیه

همینجوری رو هوا یه چیزی میگیدا!!! چطور ممکنه ۴ تومن یهو بشه ده تومن!!! شما احتمالا غیر سزارین یه مش ...

دقیقا اصلا امکان نداره مگه خرج دیگه ای باشه چون من هم سزارین کردم تو همون سال 97 با تامین اجتماعی و هر ج ی بود گرونترین رو برداشتیم از اتاق و... کلا شد 4200

2706