2737
2734

سلام دوستان

در این تا پیک می خواهم تجربه عکس رنگی با بیهوشی خودم در مرکز ناباروری و سقط مکرر ابن سینا رو با شما در میان بگذارم.

اول از همه بگم که من به شدت از این عمل ترس داشتم و بزرگترین کابوس زندگیم بود و به همین خاطر عکس با بیهوشی رو انتخاب کردم و از این بابت خیلی راضیم.

ولی اگه کسی آستانه تحمل درد بالایی داره یا ترسی از این بابت نداره ، مسلما بدون بیهوشی راحت تر و کم هزینه تر کارش رو انجام میده.

من بعد از ویزیت اولیه قرار شد عکس رنگی رو انجام بدهم، بهترین زمان برای عکس رنگی روز هشتم تا یازدهم دوره ماهیانه است. من پرونده ام رو در بخش VIP ابن سینا تشکیل دادم برای همین از ساختار و روش نوبت گیری و ... خیلی با خبر نیستم. به هر حال با ما تماس گرفتند و من صبح روز هشتم دوره ماهیانه حدود ساعت هشت و نیم مرکز ابن سینا رسیدم البته شب قبل شام سبک خوردم و از ساعت 12 شب قبل ناشتا بودم. اول وقت سونو واژینال داشتم که چون قبلا خیلی تجربه اش کردم راحت و بی دردسر بود و خدا رو شکر مشکل خاصی نبود بجز شک بر دو شاخ بودن رحم که با عکس رنگی باید تایید میشد. 

بعدش رفتم طبقه منفی سه بخش رادیولوژی، همون دم در باید کفشهامون رو عوض می کردیم و دمپایی می پوشیدیم.همسری هم اجازه ورود نداشت، باید طلا و ساعت و ... را تحویل میدادیم، من فقط یه حلقه همراهم داشتم و یه ساعت، خیلی با دلتنگی از همسری جدا شدم، واقعا به نظرم ترسناک بود.

برای من یه مشاوره بیهوشی انجام دادند و اینکه به چه مواد غذایی و دارویی حساسیت دارم و چند تا فرم و رضایت نامه پر کردم.بعد گان و لباس مخصوص به من دادند و یه خانم مهربون در پوشیدنش کمکم کرد. در کل برخورد پرسنل خیلی ملایم و مهربون بود.

بعد در بخش انتظار کنار چند تا خانم مضطرب دیگه مثل خودم منتظر نوبتم نشستم و ورود و خروج خانمها به اتاق رادیولوژی و درد و ناله های اونها استرس رو چندین برابر می کرد. خلاصه بعد از حدود 1.5 ساعت نوبتم شد و داخل رفتم .لباس زیر و شلوار رو در آوردم و روی تخت خوابیدم و با اسکوپولوم دهانه رحم رو باز کردند که کمی درد داشت و بعد شستشو دادند و اول یه عکس ساده گرفتند بعد یه خانم دیگه اومد و مراحل بیهوشی رو برام توضیح داد، ماسک گذاشت و با آنژیوکت و داخل سرم داروی بیهوشی تزریق شد و تا به خودم بیام بیهوش شدم و هیچ چیز نفهمیدم، وقتی بهوش آمدم دیدم مرا مجدد لباس پوشاندند و دارم از اتاق خارج میشم که البته هیچ کدوم این مراحل رو متوجه نشدم فقططططططط یه درد سوزش شدید زیر دلم و سمت چپ شکمم حس می کردم، خیلی شدید ، از درد گریه می کردم. فورا با تماس با همسرم اونو صدا کردند و برام شیاف دیکلوفناک آورد، آبمیوه ام رو هم فراموش کرده بودم که یکی از خانمها بهم داد، آب قند هم برام آوردند و تو یه اتاق رو تخت خوابیدم تا کمی بهتر شدم.البته علت درد زیاد من فیبروم در سمت چپ رحم بود و خدا رو شکر کردم که با بیهوشی انجام دادم چون مسلما این درد برام قابل تحمل نبود. افراد دیگه وقتی از اتاق خارج می شدند و بهوش می آمدند دیگه دردی نداشتند و در واقع طبق معمول!! من یه استثنا بودم. هزینه این عکسبرداری هم با بیهوشی 420 هزار تومن در مرداد ماه 97 بود.

بعد لباسهامو کامل پوشیدم و کارهای ترخیص توسط همسرم انجام شد و تمام.

عکس رنگی هم حرف سونو رو تایید کرد و من واقعا رحم دو شاخ دارم و حالا باید پیگیر درمان اون باشم.

ممنونم که تجربه منو خواندید و امیدوارم برای کسانی که باید این عکس رو انجام بدهند کاربردی و به درد بخور باشه.

اگه قابل بودم برای من هم دعا کنید تا مادر شدن رو تجربه کنم. 

چرا بیهوشی

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بیهوشی

به علت درد شدیدی که عکس رنگی رحم داشت که برای من قابل تحمل نبود، البته خدمتتون عرض کردم که کسی که توان و تحمل درد رو داشته باشه بدون بیهوشی راحت تر و کم هزینه تر کارش رو انجام میده.

2731

من عکس رنگی دادم هیچ دردی نداشت 

هیچ سوزن یا جراحتی به بدنم وارد نشد

فقط موقه ریختن ماده حاجب کمی دلدرد خیلی خفیف پریود گرفتم در حد چند ثانیه

بعدم از رو تخت اومدم پایین لباس پوشیدم رفتیم باشوهرم ساندویچ خوردیم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
منم انجام دادم اما بدون بیهوشی درد هم نداشتم

خوش به حالتون

من حتی بعد از بیهوشی هم خیلی درد داشتم، بهم گفتند تو شرایطت خاص بوده. خیلی اذیییییت شدم به خدا

2738
به علت درد شدیدی که عکس رنگی رحم داشت که برای من قابل تحمل نبود، البته خدمتتون عرض کردم که کسی که تو ...

بخدا منم ب گریه کردن افتادم ولی بیهوشی نکردن

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
هزینه بدون بیهوشی چنده؟

300

این هم سعادتیه به خدا من دررررررد کشیدم واقعا

منم داشتم میمردم چون هم زمان لوله هاموباز کردنثث

2706