2726

مولتی ملیون جون دقیقا من چن ساله مشکل شمارو دارم. کامل میفهممت و همبشه داغون بودم نمیتونم برای کسی توضیح بدم موقع خواب دیگه دیوونه میشم همش پای راستمه وگاهی پای چپم.تنها راه اروم شدنش یا اینکه بتونم بخوابم یا عذابم کم شه اینه که محکم بهش ضربه بزنن فشارش بدن بعضی وقتا مجبورم پاشم روش راه برم یا بکوبمش دیوار.. منم چه شبایی که شال میبستم به هم که درازشه بعد محکم میپیچیدم دور پام که یکم استخون روش فشار باشه راحت تر باشم دقیق عین همینکه میگی انگارمنو توصیف کردی. دکترم رفتم اصلا نمیفهمن چی میگم بعدم فقط میگن ورزش کن 4تا قرص بدن که من با وجود کمبود ویتامین دی با اینکه خوردم و ماهانه هم میخورم وسطحش خوب شده اما باز پاهام خوب نشده.. فقط میگم کاش درد بود لا اقل میرفتم دکتر میگفتم پام درد میکنه25سالمه از راهنمایی ودبیرستان کل دست وپاهام موقع خواب اینجوری میشد اما بعد فقط زد به پای راستم. 

خسته شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم سرگیجه هم داشتی؟ منم ضعف شدید دستو پا هارو دارم دوس ندارم راه برم حتی و سرگیجم دارم برا شما خو ...

سلام عزیزم شما خوب شدی؟چیکار کردی منم مثل شماهستم دقیقا بعداز یک سرگیجه اضطراب گرفتم واین شرایط توسرم موند نمیدونم چیکار کنم وقتی زیاد بایستم ران پام انگار خالی میکنه ی حس بدیه نمیدونم چطوری توصیف کنم

مولتی ملیون جون دقیقا من چن ساله مشکل شمارو دارم. کامل میفهممت و همبشه داغون بودم نمیتونم برای کسی ت ...

شما چکار کردین؟ خوب شدین؟: شوهر منم همین مشکلو داره

میشه یه صلوات برای رفع گرفتاری ام بفرستید
2728
خواهر نمیگم عصبی هستی میگم یه دلیل عصبی داره.مثلا خود من روزی که این حالت برام شروع شد شوهرم شب نبود ...

سلام عزیزم. ببخشید میدونم این تاپیک مال دو سال پیشه. میشه به منم بگین چه دارویی خوردین خوب شدین؟

سلام عزیزم. ببخشید میدونم این تاپیک مال دو سال پیشه. میشه به منم بگین چه دارویی خوردین خوب شدین؟

سلام خوبین. اسمش خاطرم نیست. فقط یه قرص آبی رنگ بود جز ارام بخشای ضعیف بود. چون من عصبی شده بودم اینجور شده بود اما پزشکم گفت عفونت زنانه هم باعث این مشکل میشه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
مولتی ملیون جون دقیقا من چن ساله مشکل شمارو دارم. کامل میفهممت و همبشه داغون بودم نمیتونم برای کسی ت ...

سلام عزیزم این ضعف و بیقراری پا رو بهش میگن سندروم بیقراری پا بیشتر شبا موقع خواب میاد سراغ ادم و ممکنه دستها هم دچار بشن یه جور ضعف خاصه که بیقرارت میکنه هی باید پاهاتو تکون بدی خودمم سالهاس درگیرشم اما بنظرم ماساژ با روغن زیتون یکم برام موثره و قبلا قرص گاباپنتین یا پرگابالین جواب میداد اما الان کم

جدیدا یه دکتر بهم گفت میتونه بخاطر کمبود روی و منیزیم و فولیک اسید باشه و من شروع کردم به خوردن هرسه البته تازه شروع کردم و البته بخاطر مشکلات کبد و کلیه هم میتونه باشه

سلام بچه ها  من همون موقع  متوجه شدم که اسمش سندروم پای بی قرار هست. ولی خب بازم مطمئن نیستم درد مارو فهمیدن وهمینه یا نه... اما پیگیری نکردم اینقد مشکل وداشتم ودکتر رفتنم بی فایده وپول حروم کردن بود که دیگه پیگیر این نشدم تحمل میکنم جدیدا کمتر میاد سراغم گاهی. البته من ویتامین دی هم کمبود شاید اونم تاثیر داشته باشه حتما تا دوماه هرهفته ویتامین دی بخور بعد بکن دوهفته بعد ماهی یک بار.. درمانش نمیدونم ولی فکر میکنم بدنسازی اگه بتونی بری و عضلات قوی بشه خیلی خیلی مؤثره... مامانمم جدیدا میگه پاهاش عین من میشه... من فعلا چن تا درگیری دارم پام از قبلا بهتره دیگه فعلا زیاد تو فکر این نیستم.. اما دکتر تغذیه میگفت بدنسازی واجبه اگه هم نمیتونی بری دمبل بخر یا بطری پر شن کن باهاش حرکات دست وپا بزن تا عضله بیاری وقوی شه... البته بگردین متخصص های خوبی هم هستن اگه شما رفتین خبر بدین. من حس میکنم فقط قرص تقویتی بدن توصیه به ورزش کنن ونهایت فیزیوتراپی اما در حد حدسه... اینم بگم وقتی میرفتم باشگاه اوضام بهتر میشد. 

عزیزم سرگیجه هم داشتی؟ منم ضعف شدید دستو پا هارو دارم دوس ندارم راه برم حتی و سرگیجم دارم برا شما خو ...

عزیزم برا شما خوب شد مشکلتون چی بود 

منم سرگیجه دارم و ضعف تو پاهام و سوزن سوزن شدن پا

2706