2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله

خب دیگه نپرس خودش تعجب میکنه ازین ک چیزی نمیگی میاد بهت میگه شوهر منم بعضی وقتا اینجوری میکنه وقتی ازش نمیپرسم خودش میاد میگه

زندگي رادوباره جاري نموده اي پرشور،زيبا و روان دنياي با تو بودن در اوج هميشه هايم جان ميگيرد

ببین پنهون کاری خیلی سخته .یه دوستی دارم که فکر نکنم همسر کسی مثل اون پنهان کار باشه میدونی خیلی اذیت کشید وکتک خورد ولی الان درست شده .من ازش پرسیدم چیکارکردی گفت والامن قبل اون برای خانوادهش سنگ تموم گذاشتم میگه اولا وقتی میومدن خونه امون باصدای بلند میگف برو میوه وپسته و...هرچی خریدم بیار منم نصفه میاوردم جلو خانواده تش میگف برو همه روبیار .الان همه رو میارم وبعدش هم بازوررنگهشون میدارم بهش یه لیست دراز میدم تومدنی بگیر زشته پدرومادرت اینجان ‌.میگه خیلی کارهای دیگ هم کردم که الان سرعقل اومده  

2738
ببین پنهون کاری خیلی سخته .یه دوستی دارم که فکر نکنم همسر کسی مثل اون پنهان کار باشه میدونی خیلی اذی ...

بهم دروغ میگه میگه رفتم سر کار ولی میره جای دیگه نمیدونم واقعا چکار کنم 

خب دیگه نپرس خودش تعجب میکنه ازین ک چیزی نمیگی میاد بهت میگه شوهر منم بعضی وقتا اینجوری میکنه وقتی ا ...

میگه پول نداریم اونوقت وقتی خانوادش احتیاج داشته باشن بهشون پول میده من نمیدونم باید چطور برخورد کنم

میگه پول نداریم اونوقت وقتی خانوادش احتیاج داشته باشن بهشون پول میده من نمیدونم باید چطور برخورد کنم

سیاست داشته باش وانمود کن ک توام میخوای به خانوادش حتی تو بی پولی کمک کنی با سیاست خودتو اونجوری نشون بذه و بعدش دیگه چون تورم با خودش هم نظر میدونه هم بهت میگه هم میتونی نظرشو عوض کنی. مثلا اگه فهمیدی پول داده ب خانوادش بگو خوب کاری کردی 

زندگي رادوباره جاري نموده اي پرشور،زيبا و روان دنياي با تو بودن در اوج هميشه هايم جان ميگيرد