2703
2553
عنوان

وسایل مورد نیاز زایمان

17213 بازدید | 22 پست

سلام مامانایی که تازه زایمان کردین سزارین تو بیمارستان خصوصی وسایل مورد نیاز ساک بچه چی هست

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یه تاپیک خیلی عالی هست در این مورد. الان لینکشو میذارم برات

مرسی گلم

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

معمولا خود بیمارستان ها ساک اجباری میدن ولی منم ساک آماده کردم که اگر اجباری نبود وسیله های خودمو استفاده کنم.

زیر دکمه دار رکابی، بلوز ، شلوار ، دستکش، جوراب، کلاه

پوشک سایز صفر

حوله

پتو

شیشه شیر

یه دور پیچ نازک

اینا رو واسه بچه گذاشتم.

واسه خودمم یه دست لباس راحتی، لوازم آرایش، آینه، بشقاب و قاشق و چاقو ، در باز کن، لیوان، پوشک، دفترچه بیمه و تمام مدارک پزشکی، شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر، خوراکی

2714

یه سوتین شیردهی برای خودت بخر یه لباس(پیراهن) نخی بلند که پایینش باز باشه بخر برای روزهای بعدازعمل برای خودت بخر

پوشک مای بیبی برای بچه و یک عدد لباس سرهمی سایزِ صفر یایک  برای نوزاد

و دو عدد شورت نخی برای خودت

پوشک ساده قدیمی ونواربهداشتی برای خودت 

پتو دور پیچ کوچولو برای نوزاد

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اگر بیمارستان خصوصی میری ، پوشک برای نینی و خودت ، دستمال مرطوب ، حوله ، بشقاب و لیوان یکبار مصرف، دمپایی رو میدن 

دو دست لباس واسه نی نی و برای برگشت خودت ، شارژر ، لوازم ارایش ، شیشه شیر روسری سوتین شیردهی ، رو ببر.

مامان النا و آیرین «
معمولا خود بیمارستان ها ساک اجباری میدن ولی منم ساک آماده کردم که اگر اجباری نبود وسیله های خودمو اس ...

راستی لباس زیر و دستمال مرطوبم گذاشتم. به همراه قران. چون قراره از شب قبلش برم بیمارستان. و همینطور شارژر

یه سوتین شیردهی برای خودت بخر یه لباس(پیراهن) نخی بلند که پایینش باز باشه بخر برای روزهای بعدازعمل ب ...

ببخشید عزیزم چرا تاکید دارین به پوشک قدیمیا؟،نوار بهداشتی باله دارها سایز بزرگش نمیشه یعنی؟من از اون ساده ها بدم میاد

آقا محمد مهدی من متولد 97/8/7
ببخشید عزیزم چرا تاکید دارین به پوشک قدیمیا؟،نوار بهداشتی باله دارها سایز بزرگش نمیشه یعنی؟من از اون ...

درسته  نوار بهداشتی بالدار سایز بزرگ هم خوبه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706