2737
2734

سلام دوستای گلم..لطفا کسایی که تجربه شو داشتن راهنماییم کنن..به حساب خودم طبق تاریخ اولین روز پریودیم هفته ششم بودم..ولی سونو گفت هفته پنجمی و کیسه زرده و جنین دیده نشده فقط ساک حاملگی دیده شده..توروخدا کمکم کنید کسی بوده تو این سن بارداری چنین مشکلی داشته باشه و بعد بره جنین دیده بشه...راستی من یه بارداری پوچ هم داشتم..

خدایا ازت ممنونیم بخاطر زندگی زیبامون که با دادن هدیه قشنگت زیباترش کردی.. خدیابخاطر آرامش زندگیم چقدر شکرت کنم؟ ❤️

تو منی یا من‌توام😭منم هفته دیگ‌میرم‌سونو الان ۵هفتم

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دقیقا یک ساعت پیش شاید نشه همین جمله رو ب شوهرم گفتم 

گفتم دیشب ب بچمون نگا کردم گفتم خدا چقد من گریه کردم 

وقتی رفتم سونو گفتن کیسه زرده چی و....چقد شکنجه الکی 

من از بس سونو رفتم و دکتر نزدیک 15 میلیون خرج کردم هنش استرسی بیش نبود 

بخدا پشیمون ولی اون روزا وقتی من حتی خونریزی هم گرفتم ای حرفا حالیم نبود چن هفته برا تشکیل قلب گریه کردم گفتن زوده باورم نشد که چی اخرش هرچی بخواد بشه میشه اگه خدا خواسته بده ب سونو دادن نیست یه خرده صبر و توکل و ارامش میخواد خودتو مشغول کن ب تغذیت برس صبر کن ان شاءالله صدا قلبشم میشنوی

من هفته های وسط که گفتم پشت گردنش اب داره 1600دادم از رفت المان هیچی نبود و  اخرم چوب سونو رو خوردم یه چیزایی بهم گفتن مجبور شدم سزارین کنم الکی زود دکترا الکی میگن حتی ب من گفتن قلب بچت سوراخه درصورتیکه اون سوراخو اکثرا دارن بعدا بسته میشه من زود رفتم سونو

بله من کلا تو هفته ۵ هیچ علایمی از بارداریم ندیدن حتی دکتر سونوگرافه گفت باردار نیستی خودتو سرکار نذار، یه ماه صبر کردم دوباره رفتم هم دیدمش هم صدا قلبشو شنیدم، خواستی تایپیکای اولمو بخون

تو منی یا من‌توام😭منم هفته دیگ‌میرم‌سونو الان ۵هفتم

عزیززززم ایشالا خدا کمک هردومون کنه..من از الان شروع کردم حدیث کسا و سوره یاسین میخونم نذرکردم اگه سالم بود اسم ائمه روش بذارم واقعا نمیتونم دیگه سقط کنم..راستی. اجی حتما نتیجه سونو رو بهم بگو 

منم قصد دارم هشت هفته ینی دوهفته دیگه برم

خدایا ازت ممنونیم بخاطر زندگی زیبامون که با دادن هدیه قشنگت زیباترش کردی.. خدیابخاطر آرامش زندگیم چقدر شکرت کنم؟ ❤️
2706