2726
عنوان

آندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 46 پست
ینی الان نمیتونی بچه داشته باشی؟؟من نگران همین قضیم دکترم گفت بعداین شش ماه بچه بیار ولی‌من شرایطشو ...

من الان هر کار میکنم باردار نمیشم ذخیره ام اومده پایین فولیکول خوب دارم  با دارو ایندفعه ای یو ای کردم یه دونه کیست اندومترما دوارده میلی داشتم دکتر گفت کوچکه ولی باردار نشدم  اگه سنت زیاد نیس با ال دی میتونی کنترلش کنی  استرس نداشته باش بعدشم هر روز بابونه دم کن با لیمو تازه بصورت دمنوش  میگن بابونه تاثیر داره  

اندو با هر بار پریود بزرگ میشه واس همین باید رد هم قرص بخوری پری نشه.انشالله ک ب لک نی افتی وگرنه با ...

اولین بارمه دارم ال دی میخورم...عوارضش پدرمو درآورده

ینی تاآخرعمر بایدپریود نشم؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من الان هر کار میکنم باردار نمیشم ذخیره ام اومده پایین فولیکول خوب دارم  با دارو ایندفعه ای یو ...

نه سنم کمه ۲۱سالمه

خیلی نگران شدم بخدا همش دارم بهش فکرمیکنم.ازطرفیم دانشجوهستم نمیتونم تادوسال دیگه ب بچه فکرکنم

فقط تویکی ازتخمدانامه یعنی بااون سالمه نمیتونم باردار شم؟؟

چا با تخدون دیگه میتونی اگه تنبل نباشه  وذخیره ات خوب باشه  من در مورد اندومتریوز تحقیق کردم  استرس کمبود ویتامین دی صعیف بودن سیستم ایمنی بدن میگن تاثیر داره

2728
اولین بارمه دارم ال دی میخورم...عوارضش پدرمو درآورده ینی تاآخرعمر بایدپریود نشم؟!

کیست ک کوچیک بشه باید بری واس اقدام.اگه نه که بابد قرص جلوگیری رو بخوری و قط کنی پری بشی و نوعشو عوض کنی ....کلا فعلا اگه قصد بچه نداری باید قرص رو بخوری....فعلا پشت هم ک کیست بره بعععد هم طبق قانون قرص ۲۱تایی تا عود نکنه بعدم بری اقدام

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چا با تخدون دیگه میتونی اگه تنبل نباشه  وذخیره ات خوب باشه  من در مورد اندومتریوز تحقیق کر ...

از من ک ارثیه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چا با تخدون دیگه میتونی اگه تنبل نباشه  وذخیره ات خوب باشه  من در مورد اندومتریوز تحقیق کر ...

بنظرتون بعداین شش ماه‌حتی اگه خوبم کنترل شده بود بچه بیارم؟یاهمچنان داروبخورم یکی دوسال

من مجردی عمل باز شدم ی تخمدانمو کوچیک کردن روشو سوزوندن.....۶سالی هست درگیرم از مجردی ....ولی بچه دار شدم...‌قرص ویزان خارج بود نمیدونم میگن ایرانم هیت واس اندو....۵سال پیش دونه ایی سه هزار تومن بود قرصش..‌

بنظرتون بعداین شش ماه‌حتی اگه خوبم کنترل شده بود بچه بیارم؟یاهمچنان داروبخورم یکی دوسال

من بچه نمیخواستم دو سال قرص جلوگیری خوردم مارولین  اسمش....واس بچه اثلا دست دست نکردم سریع شوهرم از داد عکس رنگی دادم دو دوره دارو خوردم شوهرمم تقویتی گرفت دکترم گعت انشالله زودتر بشه نشه بریم ای وی اف من سر ۴ماه اقدام شدم...چون عود کننده بود از من

بخدا توکل کن من بیست هفت سالگی متوجه شده بودم  بازم با چند دکتر حاذق صبحت کن  یه دکتر گفت کیستی که به دارو پاسخ بده کیسته بدی نیس 

نه هنوزدرس دارم ۲سال دیگه.۴سال عقدبودم الانم یکساله تازه خانه دارم

سریع بچه بیار زیر نظر دکتر که دوستم اول یه تخمدان بعد رحمشو از دست داد سر این کیست متولد ۷۱

بعدم جدا شد

دو سال دیگه‌دیز نشه

این کیست شوخی بردار نیست

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
2706