1147
1273
عنوان

عمل جراحی ابدومینو پلاستی یا تامی تاک

| مشاهده متن کامل بحث + 544884 بازدید | 10219 پست
دوستان عزیزاگه کسی درن هارودراورده یادوران نقاهت وپشت سرگذاشته میادتبادل کنیم فردابایدبرم درن هارودر ...

من عمل ابدو انجام ندادم ولی کیستم که ترکید برام درن گذاشتن،اصلا کشیدنش درد نداره تا بکشن هم نفس راحت می‌کشی.

در انتقام و عشق همیشه زن وحشی تر از مرد است!!!!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

دوستان گلم ،من به شدت تصمیم گرفتم کهدجراحی کنم.

هم شکمم رو‌هم سینه‌ام رو.فقط خیلی خیلی گیجم بین این همه دکتری که معرفی شده.

در ضمن من مجردم و شاغلم هستم این دوتا و‌دردسرهای بعد عملش خیلی منو نکران می‌کنه.تا الان که تحقیق کردم و توی تاپیک‌خوندم وارسته‌کیا،قاسمی‌نژاد و نداف و لعل رو‌خیلی تعریف کردن.

ممنون می‌شم اگه می‌تونید من رو راهنمایی کنید لطفا 🙏🏻

در انتقام و عشق همیشه زن وحشی تر از مرد است!!!!
دوستان گلم ،من به شدت تصمیم گرفتم کهدجراحی کنم. هم شکمم رو‌هم سینه‌ام رو.فقط خیلی خیلی گیجم بین این ...

من پیش دکتر رفیع پرنیا عمل شدم اینستا میتونی کاراشو ببینی 

و اینک میگی مجردی چرا از الان میخای عمل کنی بعد بچه بیاری همه زحمتو هزینه و دردی ک‌کشیدی میره ها

عملش فقط دو هفته مراقبت میخواد کسی باشه مراقبت باشه دیگ دردش با مسکن حله دردی نداره اگ کسیم نداری میتونی پرستار بگیری کمکت باشه اما حیفه بنظرم بعد ازدواج و زایمان عمل کنی بهتره چون بچه واقعا داغون میکنه شکمو

1307
پس خیالت راحت  فقط ب دکتر بگو فتخ ناف داشتی ک موقع دستکاری نافت حواسش باشه انشالله زودتر عمل ...

مرسي عزيزم 

به نظر شما دو هفته استراحت كافيه 

بعدش ميتونم كارامو انجام بدم ؟ 

خداروشكر كه خوبيد،خدا پدرو مادرتونو حفظ كنه نعمتن به خدا، كلا من ميگم بستگي به بدن داره،يه سريا سخت ...

ممنونم ماهپری جون گل،فقط شرفضولاروخداکم کنه ازسرهممون که کمتراذیت بشیم منم دیشب رفتم حمام حالم به شدت بدشدهمسردیدمنوترسیداون لحظه احساس مرگ میکردم حالامن نشسته بودم روچارپایه اما سرگیجه منوتاحدمرگ بردفقط سختیش اونه

1226
دوستان گلم ،من به شدت تصمیم گرفتم کهدجراحی کنم. هم شکمم رو‌هم سینه‌ام رو.فقط خیلی خیلی گیجم بین این ...

عزیزم شماازدواج نکردی این کارونکن هم هزینه ات ازبین میره هم بعدهابرای بچه دارشدن تمام دردهات چندباره وزیادمیشه من کلینیک ارم ابدوکردم پیش دکترفروزان قلخانی مطبشم سعادت ابادهستش ۱تیر۹۸۸میلیون دادم باداروشکم بندکلا۸۵۰۰برام تموم شدخیلی دکترمنصف وخوبی هستن البته من مینی ابدوکردم چون زیادچربی نداشتم ۲۳کیلولاغرکرده بودم 

به سلامتي عزيزم  يك كم در مورد عملت ميگي   دردش در مقايسه با سزارين چقدر بيشتره ؟&n ...

عزیزم بی حسه جای بخیه هات جای قبلی سزارینات میبرن برای من ناف هم گذاستن فقط سختیش درن که درمیارن راحت به کارات میرسی

اگه فكر ميكني كه حتي به تازگي ميخواي ازدواج كني ولي حالا حالها بچه نياري جراحي كن،ولي نه تصميم داري تا ازدواج كردي و بچه بياري نكن،ولي در هر صورت مونده به خودت،

ممنونم ماهپری جون گل،فقط شرفضولاروخداکم کنه ازسرهممون که کمتراذیت بشیم منم دیشب رفتم حمام حالم به شد ...

اب ميوه طبيعي بخور،اب اناناس،خود اناناس،ماهيچه رو مزه دار كن تو شيشه بزار درشو ببند بنداز تو قابلمه بپزه،كامل كه پخت گوشتشو با عصارشو بخور،يعني مامانم روزي يه وعده به زور به خوردم ميدادم خيلي خوب بود،درسته بد مزست ولي به ادم انرژي ميداد.

1331