1507
1521
عنوان

عمل جراحی ابدومینو پلاستی یا تامی تاک

| مشاهده متن کامل بحث + 661294 بازدید | 13942 پست

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

سیلیکون شیت چند بود??

بستگي به سايزي داره كه ميخري ،من سايز ١٠*٢٠ رو ٧٨٩خريدم با هزيينه ي پيك ٨١٠ميشه اين سايز گرونترينش بود سايزهاي باريكتر و كوچكتر حدود ٥٠٠-٤٠٠هست ، من از وسط نصفش كردم ضخامتش ٥سانت ميشه كل بخيه رو كامل پوشش ميده 

الان دو هفتست استفاده ميكنم كل چروكاي پوستم رفت .

1436

من 3 ماه بیشتره عمل کردم . شکم من هم همینطوره مخصوصا بعد از خوردن غذا ! من خیلی یو تیوب دیدم و به صحبت های دکترها گوش کردم 

شکم های بزرگ و سفت خیلی تخت تخت نمیشن بقیه اش باید با ورزش و رژیم غذایی درست بشه (البته من نارضایتیم رو به دستیار دکتر گفتم . اخه اگر با ورزش من میخواستم شکمم رو کوچک کنم که چرا عمل کردم واین همه  هزینه ؟؟؟؟؟ ) و اما  شکم هایی که پوست اضافه دارن و شل هستن ولی قلمبه نیستن  اونا بعد عمل ابدو صاف میشه 

حا لا دوستانی که عمل کردید با توجه به نوع شکم و چربی که داشتید لطفا بگین ایا اصلا این حرفا درسته یا دکترا برای لا پوشونی کارشون اینا رو می گن؟

شکم من کوچیک شده ولی صاف نیست !و من فکر می کنم هیچ معجزه ای هم با گذشت زمان رخ نمی ده مگه اینکه رژیم بگیرم و ورزش کنم (که البته خودتون بهتر می دونید رژیم و ورزش تا زمانیکه ادامه میدید کارایی داره به محض قطع کردن دوباره برمی گردی سر جای اول) 

در حالیکه به من گفتن با عمل ابدو شکم صاف میشه سلول های چربی کشته میشه یعنی بدون بازگشت !!! حالا که عمل کردیم میگن باید ورزش کنی و رژیم رعایت کنی 

من در واقع گیج شدم نمی گم باید پر خوری کرد ولی تکلیف کسی که اصلا وقت ورزش نداره چی میشه؟ شکم دوباره بزرگ میشه؟؟؟؟

دوستان خواهش می کنم نظر خودتون رو بگید یا اگه چیز دیگه ای شنیدید شیر کنید لطفا .....

اگه ماهیچه های دیواره شکمی رو ندوخته باشن مشکلی نیست ولی خوب بعد از بارداری دوباره همون آش و همون کا ...

من خودم باردار شدم 30کیلو اضافه کردم بعد با رژیم کمش کردم ولی شکمم نیفتاد

خ اهرم ابدو کرد یه هقته پیش

شکمشم تخت شد ورم داره هنوز

ممکنه مثل من بعد زایمان چیزیش نشه

فقط نگرانم نزاره بچه رشد بکنه

1432
حالا تا موقع عمل شما جای بخیه منم دیگه فیکس شده و می تونی نهایتش رو ببینی و انتظار چیزی شبیه همین رو ...

سلام می تونید الان عکس شکمتون رو برام بفرستید، منم همینجا میخوام جراحی کنم

1474
من 3 ماه بیشتره عمل کردم . شکم من هم همینطوره مخصوصا بعد از خوردن غذا ! من خیلی یو تیوب دیدم و به صح ...

من وزنم ۵۷ کیلو با قد ۱۶۰ بود 

زیر نافم برجسته بود مثل توپ کوچیک و شل شل .  خیلی روی اعصابم بود 

فکر میکردم با ساکشن درست بشه ولی دکتر گفت خیلی پوستت شله. سفت نمیشه و بعد از ساکشن گوله گوله میشه زیر پوستت و بد میشه. 

بعد قبول نمی کرد منو که

من با سماجت بعد از ۳ بار مراجعه قبل هم کرد  

خب من به ابدو رضایت دارم برای شکم تخت و صاف . الان پهلوهام که اصلا قرینه نیست یکیش گودتره و یکی صاف تر. 

کل شکمم برجسته و بزرگ هست 

میگن ورمه. 

کاملا سفته سفته عین توپ . 

من ۳۸ روزه عمل کردم 

خیلی مرتب و تنگ هم گن پوشیدم  ۱۵ جلسه RF هم رفتم بعدش

امیدوارم ok بشه . 

الان مطلب شما رو خوندم خیلی امیدوارتر شدم

از اول دی هم مرتب میرم باشگاه دیگه تا کلا بدنم سفت بشه. کلا من خیلی شل و پر از سلولیتم😢

وزنم ثابت ۵۷ هست. سالهاست بین ۵۵ تا ۵۷ متغیر هست 

حالا اگر گودی کمرم یکی نشه توی خرداد ماه ۹۹ میرم و دوباره ترمیم میکنم ( دستیار دکتر میگه با یک ساکشن سطحی درست میشه و دکتر مجدد هزینه ای نمیگیره ) 

من به دکترم ایمان و اعتماد دارم. اگر پیش دکتر دیگه ای این کارو میکردم قطعا الان دیوونه میشدم 

ولی الان فقط نگرانم 

امیدوارم طبق مطالب شما 

مال من صاف صاف بشه 

بستگي به سايزي داره كه ميخري ،من سايز ١٠*٢٠ رو ٧٨٩خريدم با هزيينه ي پيك ٨١٠ميشه اين سايز گرونترينش ب ...

خورشید جون من بخیه ام خیلی تمیز بود اصلا چروک نداشتم و خیلی ظریف بود

کرم ACM خریدم ۱۰۸ ت 

الان ۸ روزه میزنم خیلی خیلی راضیم 

دوتا تیوپ دیگه هم خریدم 

یعنی کلا ۳ تا تیوپ بزنم ( ۳۲۴ ت ) روزی ۳ بار 

دیگه سیلیکون شیت نخریدم 

سلام دوستان. من دیشب عمل آبدو و لیپو کردم

مبارکه. بسلامتی تا می تونید آناناس و ویتامین C‌بخورید و راه برید آرام آرام.  هر چی بیشتر راه برید خون آبه ها بهتر تخلیه میشن. اصلا استراحت مطلق نکنید 

احساس میکنم نفخ دارم و پوشکا و پانسمان رو اززصبح که مرخص شدمرعوض نکردم . خودم میتونم عوض کنم؟

نه 

بمن گفتن اصلا به پانسمان ات دست نزن 

فقط هر ۱۲ ساعت 

یک پمادی بود 

با دست های استریل 

آرام اون گاز روی نافم رو بلند میکردم و توی نافن پماد میزدم و باز گاز رو میبستم

من اصلا یک قطره هم خونریزی به پوشک هام نداشتم .هر چی بود به درن ها بود بعد از ۷ روز کشید دکتر مال من رک و بعدش حمام رفتم

1508