1373
1363
عنوان

عمل جراحی ابدومینو پلاستی یا تامی تاک

| مشاهده متن کامل بحث + 593377 بازدید | 11810 پست
عزیزم شما الان چند روزه عمل کردید راضی هستید؟

من الان هفت روزه .دردهای کمتر شده.شکمم هم کوچیک شده دوتا شکم بند دارم .الان فقط بخیه ها زشته که میگن کمرنگ میشه.عملش خیلی خیلی ترسناک نیس درد داره مخصوصا موقع بلند شدن که باید کسی کمکت کنه من از دیروز خودم بلند میشم اگه میخوای انجام بدی اصلا نترس 

من الان هفت روزه .دردهای کمتر شده.شکمم هم کوچیک شده دوتا شکم بند دارم .الان فقط بخیه ها زشته که میگن ...

عزیزم انقدر گفتن ک فلانی مرد زیر عمل منم دیگ ترسیدم 

شما چقدر هزینه کردی 

من میخوام سینه هام ۷۵ هست بشه ۶۰ ممکنه؟

و اینک پیش کی عمل کردی

امیدوارم تمام دختران سرزمین من همیشه آرامش داشته باشند و خوشبختی سهم تک تک دخترا باشه.

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

1350
اره عزیزم میشه باهم .سینه درد نداره.

واقعا سینه درد نداره؟ یه جا خوندم ک خیلی درد داره 

میشه ۷۵ رو ۶۰ کرد؟

امیدوارم تمام دختران سرزمین من همیشه آرامش داشته باشند و خوشبختی سهم تک تک دخترا باشه.
عزیزم انقدر گفتن ک فلانی مرد زیر عمل منم دیگ ترسیدم  شما چقدر هزینه کردی  من میخوام سینه ...

منم اونقد ترسوندن البته بچه ها سایت دلگرمم بود .دکتر موقع عمل امپول امبولی میزنه نگران نباش .درضمن ۷۵ خیلی خوبه که.شما بارداری نداشتی چرا میخوای عمل کنی؟

منم اونقد ترسوندن البته بچه ها سایت دلگرمم بود .دکتر موقع عمل امپول امبولی میزنه نگران نباش .درضمن ۷ ...

اخه اعتماد ب نفس ندارم و از ۷۵ واقعا متنفرم

1376
همه کار میشه کرد من همزمان با ابد و. لیفت سینه هم داشتم درد خیلی کم داره که نمی فهمی

چقدر خوب روحیه دادی چقدر پول عمل و پیش کدوم دکتر گلم

همه کار میشه کرد من همزمان با ابد و. لیفت سینه هم داشتم درد خیلی کم داره که نمی فهمی

عزیزم کلا رو هم هفته چند وقت طول میکشه مثل روز اول باشیم و سرحال و بدون درد ؟

عزیزم کلا رو هم هفته چند وقت طول میکشه مثل روز اول باشیم و سرحال و بدون درد ؟

من الان یک هنوز یک هفته عمل کردم دوره تقاهتش۲هفته هست.به نظرم ابد و نکن حیفه اگه چربی زیاد داری ساکشن  بهتر راحتتره چون ساکشن خط بخیه نداره در ابدو کل شکم از این پهلو تا پهلوی دیگه بخیه میخوره چون مجردی حیفه شکمت هست باپزشک مشورت کن بهترین راه رو میگه

من الان یک هنوز یک هفته عمل کردم دوره تقاهتش۲هفته هست.به نظرم ابد و نکن حیفه اگه چربی زیاد داری ساکش ...

عزیزم ابدو چه مزیتی داره ک لیپوماتیک نداره؟

1226
من  رو مخ شو شو ام برای سینه از الان آمادش می کنم برای دی یا بهمن روزی هزار بار شیرجه میزنم رو ...

باشه خودتووو کشتی واس اسدی!!!!اصن معلوم نیس داری تبلیغ میکنیاااا...چندتا پشت بعدیم گفتی مجردی..

ضایع# نباشیم

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡

سلام بچه ها...‌منم یک ماهه عمل کردم ابدو شکم....اومدم ب اونایی ک میترسن و نکرانن بگم هیییییییییچ استرسی نداشته  باشین الانا دیکه مشکل امبولی بوجود نمیاد اگه تو بیمارستان یا مرکز جراحی مطمئن باشه..‌من دوتا بچه ۲ساله شیطون و ۸ساله دارم ...اینو بهتون بگم اگه قصد دارید اینکارو انجام بدین فقطططط دکتر خوب انتحاب کنید واصلا انرژی و فکرتونو برا بعدش ونقاهت و بچه داری و غذا و کار نزارید.......ببینید خیلی شرایطا تو لحظه جور میشه و یجوری هندل میشه براتون....نقاهتشم بلاخره می ارزه ب سکم صاف و ن اویزونو زشت..ب هییییچی فک نکنید وحتی درموردش با همه حرف نزنید ک کسی تو دلتونو خالی نکنه..چون اینجور وقتا همه تو ذهنشون یکیو پیدا میکنن ک مرده یا .‌‌‌‌‌......داستان سرایی میکنن(طرف اصن برا ی علت دیگه  فوت شده الکی ربط میدن بهم)) دیدم ک میگماااا

خلاصه مث برق میگذره..برامن شب بیمارستان بدترین شب بود ک سوند و سرم بهم بود وباقیش قابل تحمل

بخدا تولحظه خیلی راحت تر ازاونیه ک فکر کنید دیکه بچه ۲ساله اوج شیطنته اما از پسش براومدم ..💪💪پرانرژی برید جلووووو و سال دیکه بخندید ب استرس الانتون

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
1339