موضوع بحث

عمل جراحی ابدومینو پلاستی یا تامی تاک

| مشاهده متن کامل بحث + 364743 بازدید | 8519 پست
1396/01/19
|
15:40
عزیزم دیگه باید گن بپوشی چون شکم بند اذیت میکنه بخصوص وقتی خم وراست میشی هیچ سر میخوره بالا وپایین میشه .گن من مال شرکت آراسیما ست که دکتر آدرسشو داد البته گن من از مچ پام تا زیر سینه که بند سوتین داره چون من ساکشن رون هم داشتم این نوعش رو گرفتم .توی اتاق عمل هم بعد از ساکشن رونام گن خودم رو پوشاندند که اونم به خاطر خونابه ها کثیف شده بود . مجبور شدم بعدا یکی دیگه خریدم . حالا یه چیز جالب تو ساکشن رونام به جای پوشک معمولی مای بی بی خواسته بودن از اتاق عمل خلاصه یه هفته مای بی بی بستم

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

سلام دوستای خوبم من 2 تا زایمان داشتم که دومی رو 1ماهه زایمان کردم شکمم افتضاح بود و افتضاح تر شده هم چربی زیاد دارم و هم ترک.... انشالله میخوام برم برای عمل ابدوپلاستی میشه به من چند تا دکتر خوب و ماهر معرفی کنید اگر خانوم هم باشه بهتره ممنون از کمکتون
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
مانی جان حداقل برای دادگاه رفتن به نظر من البته روی 25 روز حساب کن. بعد از دو هفته تازه باید صاف بشی. که نمی تونی همش صاف باشی. خیلی زود خسته میشی. من امروز دقیقا 18 روزه که عمل کردم. ولی نمی تونم زیاد راه برم. ولی فکر کنم یه هفته دیگه دیگه بشه. امیدوارم البته
مانی جان دردش بستگی به خودت داره. ببین من و خواهرم به فاصله یه هفته عمل کردیم. من یه هفته زودتر. برای من دردش قابل تحمل بود. زیاد درد نداشتم. ولی خواهرم خیلی درد داشت. دو تا براش پمپ درد گذاشتن. باز هم نمی تونست تحمل کنه. ولی من نه. واقعا درد نداشتم. من استانه تحمل دردم خیلی بالاست. ولی, ولی بهت بگم که مثل سزارین نیست که دیگه دو سه روزه بهتر بشی. در واقع درد ساکشن هنوز هم بعد حدود بیست روز ادامه داره. درد هنوز هست. زیاد هم هست. انگار یه کتک جانانه خوردی. تو هر منطقه که ساکشن کردی. پهلو. بالای معده.پشت پهلوها. ....... کلا عمل سنگینیه. با این که من خیلی صبورم. ولی در کل ارزش داره. من توصیه می کنم عمل کنی. یه ماه نهایت درد می کشی عوضش راحت میشی از شکم زشت.