2726
عنوان

دوستانی که ماه اخر ان اس تی دادن

113 بازدید | 9 پست

من چندردز پیش درد و انقباض داشتم ان اس تی دادم.دکترم امروز نگاه کرد گفت دردات شروع شده.من زایمان دوممه و سزارین هستم.کیا مثل من بودن و زودتر زایمان کردن

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

من سر دومی اینحوری شدم

۳۵هفته زایمان کردم آخرش

از هفته۳۳آمپول پروژسترون هم زدما

شب قبل سزم هم بستری شدم به امید اینکه انقباضاتم کنترل بشه،نشد که نشد تازه صبح دکتر اومد چک کرد دید بدتر شدم گفت بریم اتاق عمل

الانم پسرم ۲۰روزشه😃

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
من سر دومی اینحوری شدم ۳۵هفته زایمان کردم آخرش از هفته۳۳آمپول پروژسترون هم زدما شب قبل سزم هم بست ...

اخی عزیزم خداحفظش  کنه.فقط انقباض داشتی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخی عزیزم خداحفظش  کنه.فقط انقباض داشتی؟

ممنونم،آره اصلا دردی حس نمیکردم،حتی اون شب نوبت آتلیه هم داشتم،سرحال سرحال بودم،اما نشد برم،رفتم چکاپ،همونجا گیر کردم😁

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
من احساس میکنم سر بچم لای پامه .معاینه شدم گفت دهانه رحمت بسته س.اما درد دارم

منم این حس رو داشتم،دهانه رحمم هم صفر بود تا چند دقیقه قبل عمل حتی

مایه کیسه ابم کم بود دوباره برا شنبه برام بیوفیزیکال نوشت.چندروزه خیلیییییی گرمم میشه با اینکه هوا خنکه و کولر روشنه همش عرق میکنم.نفسمم دیگه درنمیااااد🤕🤕🤕

ببخشیدا سوالام زیاده.میگم انقباضات چجوری بود

خواهش میکنم عزیزم

قسمت بالایی شکمم سفت میشد و ول میکرد