1232
1226
عنوان

دوستانی که ماه اخر ان اس تی دادن

72 بازدید | 9 پست

من چندردز پیش درد و انقباض داشتم ان اس تی دادم.دکترم امروز نگاه کرد گفت دردات شروع شده.من زایمان دوممه و سزارین هستم.کیا مثل من بودن و زودتر زایمان کردن

❤❤امضای خدا پای تمام ارزوهاتون❤❤

من سر دومی اینحوری شدم

۳۵هفته زایمان کردم آخرش

از هفته۳۳آمپول پروژسترون هم زدما

شب قبل سزم هم بستری شدم به امید اینکه انقباضاتم کنترل بشه،نشد که نشد تازه صبح دکتر اومد چک کرد دید بدتر شدم گفت بریم اتاق عمل

الانم پسرم ۲۰روزشه😃

مادرهای عزیز لطفا همه جوونیتون رو پای بچتون نریزید؛اول اینکه بچه مستقل بار نمیادو دوم چون آرزوهاتونو قربانی کردید، وقتی بزرگ میشه و میره سراغ زندگیش، احساس خلا بزرگی می‌کنید. شما کافیه مادر خوبی باشید، همین...
من سر دومی اینحوری شدم ۳۵هفته زایمان کردم آخرش از هفته۳۳آمپول پروژسترون هم زدما شب قبل سزم هم بست ...

اخی عزیزم خداحفظش  کنه.فقط انقباض داشتی؟

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اخی عزیزم خداحفظش  کنه.فقط انقباض داشتی؟

ممنونم،آره اصلا دردی حس نمیکردم،حتی اون شب نوبت آتلیه هم داشتم،سرحال سرحال بودم،اما نشد برم،رفتم چکاپ،همونجا گیر کردم😁

مادرهای عزیز لطفا همه جوونیتون رو پای بچتون نریزید؛اول اینکه بچه مستقل بار نمیادو دوم چون آرزوهاتونو قربانی کردید، وقتی بزرگ میشه و میره سراغ زندگیش، احساس خلا بزرگی می‌کنید. شما کافیه مادر خوبی باشید، همین...
1156
من احساس میکنم سر بچم لای پامه .معاینه شدم گفت دهانه رحمت بسته س.اما درد دارم

منم این حس رو داشتم،دهانه رحمم هم صفر بود تا چند دقیقه قبل عمل حتی

مایه کیسه ابم کم بود دوباره برا شنبه برام بیوفیزیکال نوشت.چندروزه خیلیییییی گرمم میشه با اینکه هوا خنکه و کولر روشنه همش عرق میکنم.نفسمم دیگه درنمیااااد🤕🤕🤕

ببخشیدا سوالام زیاده.میگم انقباضات چجوری بود

خواهش میکنم عزیزم

قسمت بالایی شکمم سفت میشد و ول میکرد

1221