1177
44

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

بگید تا قبل از مصاحبه اخبار رو گوش بده در جریان مسائل روز باشه.اولش که وارد میشه خوب سلام علیک کنه و ارتباط بگیره اراسته و مرتب باشه استرس نداشته باشه صبر کنید تا تایپ کنم .کدوم شهرید؟

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

وارد که بشه چند نفر نشستن روانشناس .کارشناس علوم تربیتی و کارشناس قرانی به همراه یک یا دونفر گزینشی من روانشناس گروه بودم

1189

اول ازش میخوان قران رو باز کنه و بخونه در حد یکی دو ایه ازش میخون اگر بتونه کمی ترتیل بخونه عالیه یا درست و شمرده من خودم به شخصه کسی که نمیتونست قران بخونه امتیاز نمیدادم 

در جریان مسائل روز باشه .اینکه چرا به معلمی علاقه داره با چه گروه سنی .مواظب باشه فقط با بله و خیر جواب نده توضیح بده با صدای رسا و شمرده

ممکنه ازش بخوان در حد یک دقیقه یه درسی رو تدریس کنه باید اول به نام خدا بگه معارفه با دانش اموزان فرضی داشته باشه و بعد درس رو شروع کنه .بعد نیست اگر قبل از مصاحبه یه نماز جمعه بره .

1179
یه ساله از خونه بیرون نرفته بود به معلمی هم خیلی علاقه داره 

اخبار و این روزا خوب گوش بده.ممکنه ازش بپرسن تو مدرسه عضو شورا بوده فعالیت داشته از کار گروهی خوشش میاد بهتره که بگع کار گروهی رو دوست داره .اینکه چرا معلمی رو دوست داره دلایل خوب ردیف کنه مثلا کار در فضای امن و زنونه .امنیت شغلی و از این حرفا

1182