2733
2734
عنوان

زایمان نقطعه عطف زندگی ماندانا

880 بازدید | 47 پست

من قبل زایمانم خیلی زن احمق و ساده ایی بودما . با اینکه از صبح تا 4 ادا ره بودم به محض رسیدن مدام مادر شوهرمو خواهرها ی شوهرمو دعوت می کردم. واسه خواهرش تولد سوپرایزی گرفتم .😂😂😂کادو چند وقت یکبار میخریدم .مادرش عمل کرد چند روز اوردمش خونم.پدرش سکته کرد هفته ایی یکبار اوردمش خونم حالش عوض شه.هر مسافرتی اول پولمو میدادم سوغاتی واسه ایشون.سفره مینداختم که بچه های خواهرش میگفتن ما ناهار نخوردیم.چون خونه شما بخور بخوره.عیدی انچنانی میدادم اما اونا یه 5 تومنی میدادن بهم.شوهرم زنگ میزد مادرش احوال پرسی مادرش میگفت من خونه داداشتم شام منم تحریک میشدم فرداش اینو دعوت میکردم.

تا اینکه حامله شدم و افسردگی زایمان شدید گرفتم بعد زایمانم مدام گریه و اقدام به خودکشی داشتم.اما دریغ از یه کاسه سوپ 😕تازه اومدن خوردن و رفتن .من روزا کارم گریه بود با بچم که بی قرار بود ورهنوزم هست.یکی نگفت شوهرت نیست بیا شبا اینحا بچه نگه داریم تو بخواب. یکی نگفت چته.💔💔💔💔 بعد چند وقتم تو گوشی شوهرم مسج خواهرشو (    تولد گرفتم واسش )دیدم که نوشته بود من خانمتو تحمل میکنم تو مهمونی ه  ا و بهترین سالهای عمرم با وجود خانمت  تو خونه ما حروم شد.خیلی حرف های دیگر ..منم بریدم .

خانم ها من یه اشتباهی کردم و  شوهر و بچم چند بار تنها فرستادم خونه مادرش.خودم خسته بودم و میخآستیم تنها باشم.حال  خانم عادت کرده من برم به جوی میدهد که من نرم.مثلا دیروز داشت میوه میآورد منم بهش گفتم زحمت نکشید اونم گفت تو نخور واسه پسرم میارم.شوهرمم گفت نیار.بماند سر سفره شام همش می گفت پسرم بخور پسرم از دوغ از سالاد نخوردی دریغ از به تعارف به من😕😕😕قبلا وقتی میخآست منو تحریک کنه می گفت جاری اینکار کرده جاری فلان چیز خریده برام جاری تو مدام منو دعوت میکند حالا که دیده من دیگر سرویس نمی دم رفت تو فاز بی محلی.

البته خدا شاهده که چقدر من سرویس دادم چقدر من با وجود کار بیرون پختم دادم خوردن.اماالان دیگر نمی خام واسه کسانی که دوستم نداشتن و ندارن کاری کنم.

وزن شروع 88 وزن ایده الم 60😿😿😿😿

چه نمک نشناسن واقعا...ادم ناراحت میشه میبینه اینهمه زحمت میکشی اخرشم هیچ

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب میکنی ، آرامش و رضایت خودت از هرچیزی مهمتره 😚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2731
2738

منم هر وقت به مادر شوهرم اعتماد کرد خنجرش و تا دسته فرو کرد تو قلبم.مثلا من دنبال این بودم خونه براش پیدا کنم بخره.خونه خرید بعد از یکسال اتفاقی من فهمیدم خونه خریده.یه بارم بهم گفت نمک نشناس.ازش متنفرم.

باهرکسی مثل خودش رفتارکن..دقیقا منم مثل شمابودم بخدا..توحاملگیم ۹ماه رو فقط یکبار مادرشوهرم دعوتم کرد..بعددنیااومدن پسرم هم یبار بعد۶روز باخواهرشوهرم اومد خونه..رفت تاااااا چها روز بعد..اونم زنگ زدباشوهرم کارداشت..منم بوسیدم گذاشتم کنار..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706