2726

چند روزه پسرم تهوع داره خوب نمیشه برا صد نفر صد تا توحید میخونم برا حاجت دلشون شما هم برا پسرم دعا کنید.

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

منم برای پسرت می خونم عزیزم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

برا نی نی من بخون منم برای شفای پسرت میخونم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شا الله سلامتیش رو به دست بیاره هرچه زودتر عزیزم

دکتر چیزی نگفته گلم؟

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای ، تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک "تو" ، با بودن "تو" راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای.❤💛#"گابریل گارسیا مارکز"
ان شا الله سلامتیش رو به دست بیاره هرچه زودتر عزیزم دکتر چیزی نگفته گلم؟

میگن ویروس گوارشیه باید دورش بگذره بچم اشتها نداره اصلا نصف شده امروز یه خور ه بهتره 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
میگن ویروس گوارشیه باید دورش بگذره بچم اشتها نداره اصلا نصف شده امروز یه خور ه بهتره 

من برای پسرتون میخونم شما همبرای من دعا کنید

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

من یه مشکلی دارم فقط با معجزه ی خدا حل میشه لطفا تو این روز عزیز برای منم دعا کنید🙏🙏🙏

خدا ان شاءالله عوض خیرشو بهتون بده🙏

لطفا برای رفع مشکلم و حاجت رواییم یک صلوات مهمونم می کنید🙏
2706