2703
2553

منم براتون میفرستم ی صلوات ب نیت حل شدن مشکلمون برا هم بفرستیم خانمای باردار ب فرشته کوچولوی تو وجودتون بگید برا خاله نیلوفر دعا کنن کارش درست بشه شغلش درست بشه خیلی داغونه  اونا خیلییییییییی ب خدا نزدیکن ب خدا بگن گوش میکنه

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صلوات فرستادم عزیزم.تو این روز عزیز مارو هم دعا کن.ان شاء الله حاجت روا بشی❤

مرسی دوستم منم فرستادم  

هر کی دوسداره لاغر بشه   و بسی خوشکلو خوش اندام بشه  یه سر به تاپیکم بزنه   و مطالبو بخونه لینک = آدرس تاپیکم
2456

عزیزم صلوات فرستادم شماهم برای بقیه دعاکن انشالله مشکلاتتون رفع بشه.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
واست فرستادم عزیزم.تو هم واسه تشکیل قلب کنجدم ی صلوات بفرست امروز میخوام برم سونو

5 تا صلوات فرستادم ب نیت 5 تن ایشالا ک ی نی نی سالم و قوی و ناز میاد تو وجود و بغلت

عزیزم صلوات فرستادم شماهم برای بقیه دعاکن انشالله مشکلاتتون رفع بشه.

چشم هم دعا کردم هم صلوات فرستادم  

2714
5 تا صلوات فرستادم ب نیت 5 تن ایشالا ک ی نی نی سالم و قوی و ناز میاد تو وجود و بغلت

مرسی مهربون انشالله که توهم هرچی از خدا میخوای بهت بده

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

واسه ی کساییم ک فقط لایک دادن فرستادم ایشالا خدا هر چی میخواید بهتون بده بحق حضرت محمد و آل محمد  

منم فرستادم.شمام دعا کن برا داداشم.ممنونم

چشم فرستادم صلوات دعا هم کردم  

من باردار نیستم ولی لطفا برای منم بخون لطفا منم برای شما میخونم🙏

نوشتم همه و باردارا.....فرستادم دوستم   

2706