2726
عنوان

رفلاکس و پستانک

| مشاهده متن کامل بحث + 44001 بازدید | 193 پست
حالم بده ابجی ازصبح دارم گریه میکنم این ازرفلاکس والرژیش اینم ازقدووزنش خسته شدم امروزواکسن چهارماهگ ...

قربونت شم‌گریه نکن‌میدونم خیلی ناراحتی این روزا سخته ولی بلاخره میگذره.دختر منم شیر خشک اصلا نمیخوره

عزیزم ایشالله که بهتر بشه.بخدا ناراحت شدم چون میدونم دقیقا چقدر داری سختی میکشی

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
بالامیاره گاهی .دیربه دیرمیخوره چهارپنج ساعت یباراونم توخواب😢

یکم که بگذره بالا اوردنش خیلی خیلی کم‌میشه

وزنشم مال کم شیر خوردنه که این رفلاکس لعنتی نمیزاره

چقدر سخته😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با قطره چکون یا سرنگ هم بدی نمیخوره؟ میدوم سخته اما یکی دوستام اینجوری میداد. یکی دیگشونم راه میرفت ...

همه ایناروامتحان کردم بالامیاره به زورمیدم

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
یکم که بگذره بالا اوردنش خیلی خیلی کم‌میشه وزنشم مال کم شیر خوردنه که این رفلاکس لعنتی نمیزاره چقد ...

اره بالااوردنش کمه مشکل من شیرنخوردنشه که وزن وقدنمیگیره

2728
قربونت شم‌گریه نکن‌میدونم خیلی ناراحتی این روزا سخته ولی بلاخره میگذره.دختر منم شیر خشک اصلا نمیخوره ...

خدانکنه عزیزم شماخودت درست بچت وزنش نرماله ولی مثل من سختیاشوشیرنخوردناش کشیدی ابجی دعام کن دعاکن خداحداقل دلش به فرشته کوچولوم بسوزه به اون رحم کنه 😭

خدانکنه عزیزم شماخودت درست بچت وزنش نرماله ولی مثل من سختیاشوشیرنخوردناش کشیدی ابجی دعام کن دعاکن خد ...

الهی که زوده زود خوب شه.آرامشتو حفظ کن هر چند که سخته.ان شالله این روزا خیلی زود گذره و حالش زودتر خوب شه😇

حالم بده ابجی ازصبح دارم گریه میکنم این ازرفلاکس والرژیش اینم ازقدووزنش خسته شدم امروزواکسن چهارماهگ ...

عزیزم سلام

میدونم تاپیک برای گذشته هست

وضعیت دختر منم همینطوره؟شما اخر چیکار کردین ک دخترتون وزن بگیره

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
عزیزم سلام میدونم تاپیک برای گذشته هست وضعیت دختر منم همینطوره؟شما اخر چیکار کردین ک دخترتون وزن ب ...

سلام عزیزم .دخترمن متاسفانه همونجورکم وزنه .غذانمیخوره ازشیرم گرفتم بازم نمیخوره .بیست ماهشه هفت کیلوهست وزن تولدم سه کیلووصدگرم 😔😔

سلام عزیزم .دخترمن متاسفانه همونجورکم وزنه .غذانمیخوره ازشیرم گرفتم بازم نمیخوره .بیست ماهشه هفت کیل ...

😔😔😔😔😔😔😔

عزیزم شیرخشک امتحان کردین؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
😔😔😔😔😔😔😔 عزیزم شیرخشک امتحان کردین؟

نه نخوردرفلاکس والرژی داشت شیرخشک مخصوص بایدمیخوردولی نمیخوردچون تلخ بود.بچه من غذاروهم عوق میزنه داغونم کرده ایشالاکه بچه شمابهترمیشه

من بچم نه شیشه میخوره نه پستونک😮😐همش سینه تو دهنشه روانی شدم

خوش به حالت   توی حسرت موندم  چند دقیقه بچم توی بغلم سینمو بگیره شیر بخوره    از بس نگرفت  شیر خشکی شد😭😭😭😭خیلی ناراحتم حتی شبا گریه میکنم   حسرت دارم 😭

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

سلام عزیزم

میدونم تاپیتکتون قدیمیه اما سوال داشتم

خیلی ممنون میشم جواب بدین ♥️🙏🏻

نوزاد ۴۶ روزه دارم ریفلاکس پنهان داره

شما پستونک دادین به نوزادتون؟

الان برطرف شده ریفلاکسش انشاالله؟

دارو مصرف کردین برای نی نی؟

منم همش میخواد میک بزنه و ولع داره

بچه م خواب نداره شبا بالا سرش بیدارم

خرکار میکنم هم به پهلو نمیخوابه

😭😭😭

خدایا هر لحظه شکرت♥️
سلام عزیزم میدونم تاپیتکتون قدیمیه اما سوال داشتم خیلی ممنون میشم جواب بدین ♥️🙏🏻 نوزاد ۴۶ روزه ...

سلام

تا کوچک هست پستونک بهش بدید کمکش میکنه 

من دیر دادم یه روز بیشتر نگرقت همون روزم خیلی راحت تر خوابید

تا ۶ ماهگی رفلاکس شدید و بعدش کم تر میشه 

من هوز گرفتارم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
نه . خیلی صبوره میبینم داره درد میکشه گریه نمیکنه. مگه اینکه خیلی اذیت باشه که بزنه زیر گریه همین بی ...

وای دقیقا این روزا رو من الان دارم تجربه میکنم تک ب تک این علایمو و رفتارا و ...دختر ۴۷ روزه منم داره دلم براش اتیش میگیره وقتی میبینم ب خودش میپیچه یا وقتی میذارمش زمین صدای هه هه تو گلوش میپیچه و نفسش میره،فدات دختر شما چن ماهگی رفلاکسش خوب شد اگ یادتونه

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
سونو گرفی انجام دادی ما سونو هم انجام دادیم که رفلاکسو نشون داد و حساسیت نیست فقط رفلاکسه گلم رفلا ...

ببخشید عزیزم دکتر گف دختر من هم رفلاکس داره هم حساسیت ب پروتیئن گاوی،،رسما خودم دارم نابود میشم چون هیچی نمیخورم جز چندتا غذای تکراری !!علایم دخترمم زبونشو خیییلی زیاد میاره بیرون،،خس خس سینه،گرفتگی بینی،ی صدای هه هه انگار یکی داره خفش میکنه،،آب از دهنش میریزه،،آب دهنش حباب داره انگار کفه،،پوستش اگزما زده بیرون،ولی چ خواب چ بیدار سینمو میگیره و شیر میخوره یعنی این مورد ک میگید مختص رفلاکسه ندارش،،،بنظرتون ممکنه رفلاکس نباشه یعنی؟بالا میاره ولی گاهی اوقات ک اروغشو نمیزنه و میذاریمش زمین معمولا

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
2706