2733
2734
عنوان

رفلاکس و پستانک

44203 بازدید | 193 پست

مامانایب که نوزاد رفلاکسی دارید بهش پستونک میدید؟ بچه من مدام‌ میخواد مک بزنه معلومه بهش ارامش میده.از سر شونه هامون گرفته تا می می...

دو روزم‌هست مدام‌نفخ داره و شکمش مثل ادم‌بزرگا صدا میده هر کارم کردم‌موفق نشدم کمکش کنم.فایده نداشت

به فکر افتادم بهش پستونک بدم‌ولی دکترش میگه نفخ میکنه. اخه بدتر از مک زدن سر شونه هامون که نیس . کسی تجربه ای داره؟

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا این رفلاکس و کولیک چیه اومده..همه بچه ها دارن😕😕

چیز بسیار مزخرفی هست خواهر. کار من شده گریه. بچه م صبوره فقط میپیچه به خودش چقدر ادیت بشه که گریه کنه. اون میپیچه من گریه میکنم

2728
من بچم نه شیشه میخوره نه پستونک😮😐همش سینه تو دهنشه روانی شدم

منم شیشه و پستونک ندادم همین وضع شما رو دارم ولی میگن شیر دادن زیادی رفلاکس شون رو بیشتر میکنه

والا این رفلاکس و کولیک چیه اومده..همه بچه ها دارن😕😕

کولیک باز بهتره. عوارض نداره. رفلاکس اگه کنترل نشه عوارض داره برای بزرگسالی شون. بدترین عوارضش هم مشکلات تنفسی هست

منم شیشه و پستونک ندادم همین وضع شما رو دارم ولی میگن شیر دادن زیادی رفلاکس شون رو بیشتر میکنه

من ازین دندونی لاستیکیا میدم دستش

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
2738

اره دکترمنم گفت گفت بچه های رفلاکسی کمترازبچه های معمولی بایدشیربخورن

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2706