2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه یه کمد با یه گهواره میخام

میشه خرید میتونی تخت گهواری بخری عزیزم از نعمت اباد بخر میتونی ملامینه بخری ام دی اف نخری واقعا گرونی بیداد میکنه 

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
دلم پر غم شده

غصه نخوور عزیزم 

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.

من بیدارم ولی درست نیست تا الان بیدار باشیم

من بچه دومهه شیسمونی نمیخرم دیگه

تو فکر اینم که بچم چیه جنسیتش

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

غصه نداره ک .. جور میشه همه چیش ..

منم کلی الکی غصه خوردم 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
سیسمونی یعنی این♥

عزیزم قشنکه اما هر کی ب جیبش میخره مهم اینه دلت خووش باشه چ باگرونش چ‌با ارزونش مهم اینه همسرت بهتریندمرد باشه و‌بچه ات سالم 

2706