2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم از این خاطره ها دارم... بنده خدا دوسال ولم نمیکرد 

تو دوران نامزدی البته...انشاءالله دیگه پیش نیاد چون حداقل برای من خوشایند نیست چه برسه به آقایون😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

دوسال پیش تو تعطیلات عید نوروز رفتیم اصفهان با دایی شوهرم و خانواده شوهرم من و شوهرم خیلی شبیه همیم پسرعمو دختر عموییم هرکس میبینه فکر میکنه خواهر برادریم . رفتیم خونه ی یکی از دوستای دایی شوهرم  اونجا یه پسره بود اونم از فامیلای صاحب خونه اصلا متوجهش نبودم زیاد هم توجهمو جلب نکرد منم سرگرم تفریح و این چیزا همش هم کنار شوهرم بودم 

2738

دوروز اونجا موندیم تا اینکه روز سوم خواستیم برگردیم دیدم مادر شوهرم و شوهرم با توپ پر داشتن میومدن سمتم گفتن زود سوار شو بریم فکر کردم کاری کردم از دستم ناراحتن خیلی ناراحت شدم تو ماشین ی کلمه هم حرف نزدن ولی من تا خونه همش استرس داشتم

اخرش رسیدیم خونه هرچی از شوهم پرسیدم یه کلمه هم نگفت بعد مادرشوهرم بهم گفت چی شده اولش خندم گرفت ولی وقتی  قیافه مادرشوهرم و شوهرم یادم اومد به زور  جلو خودم و گرفتم نگو مادره با مادرشوهرم حرف زده بود