2733
2734

یعنی واقعا مغزم از دیشب داره سوت میکشه

خودمون کم بدبختی داریم

حالا دیگه این اتفاق ها نوبره و اوقاتمون رو تلخ میکننو و باعث دعوا بینمون میشن و میدونم همین رو هم میخوان

قبلا هم یه بار تایپک زدم

که من خبرم با یکی تو باشگاه دوست شدم

این خانم با دوست پسرش چند بار با ما اومد بیرون

بعدم با هم کات کردند

همش به من میگفت وااای شما چجوری اینقدر با هم خوبید

واااای نامزدت خیلیییی خوبه

واااای چقدر آقاست

به منم میگفت واااای عشقم 

دورت بگردم

خیلی دوست دارم

ومنم میفهمیدم این قربون صدقه های خانم از روی عادت و نه دوست داشتن

برای نامزدمم همیشه تعریف میکردم

بازم خبرم یه بار این دختر شماره نامزدم رو خواست و منم خرررر و نفهم شماره رو دادم بهش

آخه یه جوری گفت که یه درصدم بهش شک نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت همون دوس پسرته دیگه؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
2738
یعنی امضاتون😂😂

😂😂😂قابلی نداره 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

منظورت از نامزد دوست پسره؟ یا عقدی؟ یا خاستکاری اومده نشون کردن جشن نامزدی گرفتی؟

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
نامزد. خواستگار .دوست پسر . شوهر.... این چهارتا کلمه زمین تا آسمون باهم فرق دارنا

والا ما فرقشو تو نی نی سایت نفهمیدیم

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹

استارتر دوستان کلا از موضوع پزت شدن گیر اینن که نامزد واقعا نامزد یا دوست پسر میخواد بیاد خواستگاری یا شوهرته که تو عقدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا روشنشون کن

فقر که از در خونه بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خدایا فقر رو تو هیچ خونه ایی راه نده😔😔😔
نامزد. خواستگار .دوست پسر . شوهر.... این چهارتا کلمه زمین تا آسمون باهم فرق دارنا

مرحله بعد خواستگاری میشه نامزد اونم خواستگاری رسمی....

اونوقت تو نی نی سایت همه ب دوس پسر خودشون میگن نامزد

ب دوس پسرای دوستاشون میگن  دوسپرش  😐😑

اصلاح کنید خودتونو.. منو حرص ندید انقد

بعد من و نامزدم نشسته بودیم کنار هم 

زنگ میزد به نامزد

حتی حال منم نمیپرسید

بعد یه بار یواشکی من رفت محل کار نامزدم و گفته بود به فلانی نگو و نشسته بود پشت سر من حرف زده بود

که آره فلانی اینطوری ازت گفته به من و....

حالا من اصلن عادت ندارم پشت سر نامزرم حتی پیش مامانم بگم

اره خوب گفتین فرق دارن 

ولی نمدونم چرا دوست پسر انقدر بد جآفتاده 

یعنی اکثرا انتظار دارن بدون اشنایی قبلی  نامزد شن یا عقد کنن اگه دختر و پسری به قصد ازدواج با هم دوره اشنایی یا بقولی دوستی داشته باشن همه جبهه میگیرن 

2706