2737
2734

سلام،راستش ازتون مشورت ميخوام،اطرافيانم سپردن به خودو خودم دودلم،من مربي بهداشت و ناظم يه مدرسه غير انتفاعي بودم،وسط سال باردار شدم و سال تحصيلي بعدش و قرارداد نبستم و يه سال مرخصي رفتم.الان شهريور پسرم يك سالش تموم ميشه و مدرسه باز خواسته برم براي قرارداد!راستش دودلم،پسرم و ميبينم دلم ميلرزه،اما بزارين كامل بگم كه درست راهنمايي كنيد مدير مدرسه فاميل دورمون و گفته هرجور ميلت هست برنامه ات و بچين منم گفتم اگه بيام روزهاي زوج و از ٨:٣٠تا١٢ظهر،بچه ام و هم ميتونم بزارم كوچه روبرويي خونه مامانم!در واقع سه روز در هفته اونم فوووقش٥ساعت نيستم با حقوق ٦٠٠تومن!!بحث پول و حقوقش نييست ولي فقط براي پسرم نگرانم و دلم شور ميزنه شما باشين چيكار ميكنين!!!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بستگی داره به اینکه چقدر کارت و دوست داری و اینکه چقدر به پولش احتیاج داری ،درکل اگه شغلت رو دوست داری ،مامانتم که خداروشکر هست میتونه تو این چندساعت مواظب پسرت باشه طرفی به مدیر بگو زنگ اولا رو واست خالی کنه و یه برنامه دیگه بچینه که دیرتر بر ی

2731
2738

بانو به نظر بنده مادر محترمتون بعد از يه مدت ممكنه خسته شن! هم بخاطر سن و سال و هم اينكه كودكتون توي اين سن بيشتر به آغوش شما عادت كرده و نيازمنده!

البته بنده كلاً با شاغل بودن مادر در سنين زير ٤ سال فرزندان مخالفم!حتي يه شغل مناسب يا يه منبع درآمد فوق العاده(البته اگر نياز مالي نداشته باشيد)

بنظر من حالا که مشکل مالی نداره الحمدلله کنار کودکت باشی بهتره تا جای خالیتو حس نکنه. 

خداوندا تومی دانی که من دلواپس فردای خودهستم.مبادا گم کنم راه قشنگه آرزوهارا.مبادا گم کنم اهداف زیبا را.مراتنها تو نگذاری خداوندا. خداوندا.🙏💖💖💖💖💖💖💖