2733
2734
عنوان

کرم دور چشم برای زیر ۲۰ سال

3784 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان . من ۱۸ سالمه و زیر چشمم سیاهه ... به پوستم هم خیلی خیلی حساسم هر روز از ماسک و تینر و اینجور چیزا استفاده میکنم الانم این تیرگی زیر چشم اذیتم می کنه . لطفاً میشه یکی که واقعا اطلاعات معتبری داره ( مثلاً از دکتر شنیده ) یه راهنمایی کنه که از کرم دور چشم استفاده کنم یا نه ؟ در ضمن اگه اره ، کرمی می‌خوام که هم تیرگی رو ببره هم اون چروکهای ریز رو ببره و از ایجاد چروک های دیگه جلوگیری کنه ، چه پیشنهادی دارین ؟‌کدوم مارک برا سن من خوبه ؟ ممنون 

عزیزم تو این سن نباید چین باشه دور چشمت. ضد آفتاب می زنی هر روز بلا استثنا؟!

ضد آفتاب و یک کرم مرطوب کننده ساده و یک آرایش پاک کن خوب بهترین چیزایی هستن که تو این سن به دردت می خورن. کرم مرطوب کننده ی معمولی که ترکیبات عجیب غریبی نداشته باشه دور چشمت هم می تونی بزنی. 

ماسک هر روز خوب نیست. ماسک حتی سن های بالاتر هم هفته ای یکی دو بار استفاده میشه. چون اکثر ماسک ها هدفشون پاکسازی پوسته زیاد استفاده بشه پوست رو نازک و حساس و خشک می کنه.

البته ماسک ورقه ای که برای رطوبت رسانی طراحی شده رو بیشتر می تونی استفاده کنی. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خودمم گودی و تیرگی چشم داره 20 سالمم بیشتر نیست از چنتا دکترم پرسیدم همه گفتن تنها راهش تزریق فیلر زیر چشمه که من خودم دوس ندارم

ولی اگه جای مهمی بخوام برم سیب زمینی یا خیار میزارم یا چای کیسه ای به طور موقت بهتر میشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2731
عزیزم تو این سن نباید چین باشه دور چشمت. ضد آفتاب می زنی هر روز بلا استثنا؟! ضد آفتاب و یک کرم مرطو ...

نه من بخاطر جوش هام ماسک میزنم ... دکتر که رفتم کرم ضد آکنه داد ولی حتی در حال مصرف هم جوش میزدم !! واسه همین منم قطع کردم و سعی کردم خودم با روش های خونگی جوش ها رو از بین ببرم ... الان خیلی بهتر شده صورتم... زیر چشمم چروک آنچنانی نداره که ! فقط از اون چین های خیلی ریز که همه دارن و زمینه هست برای چروک های بزرگتر ! میخواستم اونا از بین بره عزیزم

عزیزم من خودمم گودی و تیرگی چشم داره 20 سالمم بیشتر نیست از چنتا دکترم پرسیدم همه گفتن تنها راهش تزر ...

تزریق ؟! اه اه از این دکترا متنفرم که همه شوند روش های زیر تیغی ارائه میدن . نه عمرا بخوام جاییم رو تزریق کنم fake شه ! مرسی عزیزم اره سیب زمینی موقتا خوبه 

من خیلی برای کرم دور چشم تحقیق کردم. یه مطلب خوب هم پیدا کردم که بهترین کرم های دور چشم و لیست کرده بود برای انواع پوست ها. لینکش و میذارم اگر دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

این بود آدرسش:

https://bigsearch.ir/wt5c

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤
2738
نه من بخاطر جوش هام ماسک میزنم ... دکتر که رفتم کرم ضد آکنه داد ولی حتی در حال مصرف هم جوش میزدم !! ...

عزیزم میشه بگی چه ماسکایی برای جوش میزنی؟

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡