2726
عنوان

جدايي بخاطره مشكلات اقتصادي😞

359 بازدید | 12 پست

الان يكي از مراجعه كننده هامون ميگفت ميخوان بخاطره مشكلات اقتصادي از هم جدا شن،ميگفت خيلي همديگه رو دوس داريم ولي نه من ميتونم جهيزيه تهيه كنم نه اون از پس مخارج بر مياد،منطقي ترين راه اينه خودمون رو تو دردسر نندازيم فعلا شايد مثل دوست بمونيم تا ببينيم چي ميشه 

حيف از خاك كه بگيم تو سره مسؤلاني كه دغدغه ي بچه هاشون سفراي خارجي و برنده

اونوقت دوتا جوون بايد چشماشون رو روي معمولي ترين نياز هاي زندگي ببندن😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر سخته اما اون دوتا جوون میتونستن موقتا تو خونه پدر و مادر بشینن خدا خودش وسیله ازدواجشونو و زندگیشونو فراهم میکنه قدیم یکی نداشت خونه میرفتن چند وقتی خونه پدر زن تو یه اتاق اما اان سطح توقعات بالا رفته درسته وضعیت اقتصادم بده 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدامیشه برا سلامتی تو دلیم یدونه صلوات بفرستین 🌷🌷

قبول دارم شرایط خیلی خیلی بده ولی اونا بهونشون بوده، یعنی جفتشون کارگری هم نمیتونستن بکنن که زندگی شون رو بچرخونن؟ دیروز یه بنده خدایی اومده بود آپارتمانمون رو تمیز کنه اولش دیدمش روم نشد باهاش حرف بزنم آخه خیلی جوون شاید زیر ۳۰ قیافه و لباسش هم بد نبود مرتب بود، تازه نامزد کرده بود، یه شرکتی انبار دار بود وقتای بیکاریش هم کارای خدماتی میکرد که بتونه زندگیش رو بچرخونه