2726
عنوان

عروس حسود و دو بهم زن

2170 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من و برادر بزرگم به تازگی و با فاصله کم نامزد کردیم هر دومون هم خونه خریدیم خداروشکر عروسمون به من بینهایت حسودی میکنه تاحدی که برادرم به من میگه تو رو خدا اصلا راجع به هیچی باهاش حرف نزن میره برادرمو پر میکنه علیهمن برادرمم فهمیده دروغ میگه ازش متنفر شده

خب راست ميگه حرف نزني به چيت حسادت كنه

يكم حرف نزن راجب داشته هات اون آروم ميشه

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومین پست این حرفارو نزن گلی

باهات دعوا میکننا😕

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

بخاطر برادرت که مشخصه دوستش داری حرفی نزن.میدونم سخته اما باور کن اگر بخوای حساسیت به خرج بدی با اینکه حق باهاته وطلبکاری آخرش یه چیزیم بدهکار میشی.😗

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
تعجب می کنم داداشتون بجای هم صحبتی با زنش,میاد ب شما از اون بد میگه,احساس میکنم داداشاون ب دلیل ناپخ ...

به نظرم وقتی یه زن توی چند ماه کاری کنه که شوهرش ازش بیزار بشه و زمانی که شوهرش باهاش مشورت میکنه سرش جیغ و هوار کنه شوهرش ازش فراری میشه اونم مردی که همه از تو دار بودنش حرف میزنن تا به ستوه نیاد حرف نمیزنه ، زن هم باید مدیریت بلد باشه عزیزم 

2706