2726

مرسی که هستی😍😍

مرسی که  به پستی که گذاشتم توجه کردین😘😘

نفری دوتا صلوات فرستادین و شد 168تا صلوات

منم قول دادم براتون دعا کنم 

میگن در حق دوستامون دعا کنیم برآورده میشه .

من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم

نمی دانم چه میخواهی ولی برای تو

برای رفع غمهایت

برای قلب زیبایت

برای آرزوهایت

به درگاهش دعا کردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد

یقین دارم دعاهایم اثر دارد

برای تک تکتون خوشگلا 

شوهرم بیماره تومور مغزی عمل کرده یه چشمش کم بینا ویه چشمش نابیناست یه گوشش کر شده نصف صورتش فلج شده بنده خدا 38سال سن داره. حقش نبود یه فرشته روی زمینه و از خدا میخوام همیشه شاد و سلامت باشه .

یک سبد یاس سفید در رنگ امید

با هر چه صفا ازسوی خدا

در شکل دعا تقدیم شما!

با آرزوی سلامتی برای شما دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱۴ تا صلوات هم من الان میفرستم براش .خدا غیرممکن رو ممکن میکنه فقط ازش بخواه و نپرس چطور و باورش کن

یـک عمـــر اگـر روزه بگیریـم و بگیریـد و بگیرنـد...همتـا نشـود بـا عطـش خشـک دهـان علی اصغـر...
۱۴ تا صلوات هم من الان میفرستم براش .خدا غیرممکن رو ممکن میکنه فقط ازش بخواه و نپرس چطور و باورش کن

چشم عزیزم حتما 

به خدا باور دارم عزیز چون شوهرم احتمال  زنده موندش پنجاه پنجاه بود و هشتاد درصد فلج کامل که خداروشکر معجزه اتفاق افتاد

مرسی از دعاهات عزیزم غم نبینی😍💓❤

ممنون عزیز دلم خدا به شمام سلامتی بده و دل خوش  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1890809/هر-کی-حاجت-سخت-داره-بیاد-بریم-گدایی-در-خونه-

عزیزم این چله معجزه میکنه .

من برای بیمار تومور مغزی معجزشو دیدم 

و بعد از مشکلاتی که با عمل براش پیش اومده بود رفت طب سنتی و در کنارش همین چله رو خوند و معجزش رو دیدیم .

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1890809/هر-کی-حاجت-سخت-داره-بیاد-بریم-گدایی-در-خونه-ام

خدایا شکرت