موضوع بحث

غذاهای خونساز

10734 بازدید | 19 پست
دخترم 15 ماهشه و کم خونی داره.

چه غذاهایی بهش بدم که مشکلش برطرف شه.

در ضمن بی اشتها هم هست.

اینجا اسم چند تا داروی اشتها آور مثل ویتارکس و عصاره انار و ... رو دیدم.

کدومشو پیشنهاد می کنید؟ دکترش اعتقادی به دارو نداره.ولی می دونم که از کم غذایی اینجوری شده.ممنون می شم کمک کنید.
1389/12/11
|
13:28

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

راستی یه چیز دیگه
خوردن غذای آهن دار خیلی هنر نیست مهم اینه که این آهن جذب بدن بشه، مثلا همراه غذای آهن دار (مثل گوشت) ماست ندی بخوره عوضش آبلیمو بخوره و کلی چیزای دیگه که من همشو نمیدونم. پیشنهاد میکنم ببرش پیش دکتر روازاده تو آرژانتین که یه دکتر گیاهی و خبره است چون من خودم که اصلا به دخترم قطره آهن نمیدم معتقدم ارزشی نداره و فقط دندوناشو خراب میکنه و دست آخر رسوب میکنه
جگر و سایر گوشت‌ها - غذاهای دریایی- خشکبار مانند زردآلو، آلو و کشمش- مغزها و لوبیاها- سبزیجات سبز برگی مانند اسفناج و بروکلی - غلات کامل- نان‌ها و غلات غنی شده با آهن (برچسب تغذیه‌ای خوانده شود)

وقتی با خانواده هستی ،‌لبخند بزن.....
پسته.مویز(از این کشمش درشت ها که سیاهه).کنجد.ارده کنجد.شیره کشمش.خرما.رب انار.گردو.فندق.اسفناج با لیمو.
ببین مویز عالیه.خرما هم همینطور.براش کنجد رو بو بده و اسیاب کن.با خرمای له شده مخلوط کن و ورز بده.بعدش گلوله گلوله کن و بده کوچولوت بخوره.مخصوصا اگر با شیر بخوره چون خرما ویتامین د داره باعث جذب کلسیم هم میشه.
خودت هم اگر بچه شیر میدی اگر قرص اهن بخوری به اونم میرسه.
بعد از قطره اهن بهش مرکبات بده.
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!