848
648
عنوان

کسی اینجور شده تابحال😂😂

423 بازدید | 31 پست

امروز رفتم حمام  یه لحظه تعجب کردم دستگاه تناسلیم سفید شده بود شاخ دراوردم‌اخه مگه میشه‌یهویی بعد یهچییز خنده دار الکی گفتم شاید حاملم تغییر کرده خخخخخخ

میبینید به سرم زده خل شدم بسکه انتظار کشیدم‌کوچکترین چیزو ربط میدم به بارداری

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔

مرسی ما رو هم در جریان گذاشتید !!!!

می دونید ! خیلی وقتها  دوست دارم  مغزمو از سر جاش   بردارم  و محکم تکونش بدم ؛  یه جوری ک ،  همه ی فکر و خیالام  رو بریزم دور ، تا یه ریزه آروم بگیرم .....🤪🤪🤪

899

ایشالا زودتر باردار بشی عزیزم 😅😅😅😍😍😍

{{•••♚سوگلی السَلطَنه بانویِ اَوّلِدَربار♚•••}}اولین شکست عشقیمو جایی خوردم که خاطرخوام اسممو رو دیوار اسپری کرد تا به چشمم بیاد ولی نوشته بود سوگول😖😭(سوگل نه سوگول)

مگه قبلن سیاه بود؟؟🤔🤔🤔

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
849

خواهر قربون موضوع تاپیکت برم😁😁

تورکم نه آذری! من نخواهم گذاشت حکومتی فاشیسم  هویت من را جعل کند!/من دیلیمدن دانیشدیم / اونو منه دان دئدین.  من ائلیم دن دانیشدیم / منه جواب قان دئدین. آرخاندا من دایاندیم / اوزگه لره جان دئدین.  سوردوم چارا دردیمه /درمان اوچون یان دئدین.    حاق سوز دئمک ایسته دیم/خوروز کیمی بان دئدین.   سئودیم آخیر یوردومو/ نیه منه پان دئدین?

شاید چشات نورانی شده😐😑

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم هزار بار شکرت منم نی نی دار شدم😍میشه یه صلوات بفرستی نی نی کوچولوم  صحیح و سالم بیاد بغلم؟ 😍انشالله ب حاجت دلت برسی😘⚘
784
903