2733
2734

سلام خانما...

بیاین از موفقیت هاتون بگین... هر موفقیتی... از کوچکترین تا بزرگترین...

هرچیزی که باعث خوشحالی تون شده...

از سختی هایی که برای هدفتون کشیدین، از استقامتتون ، از مسخره شدناتون و نه شنیدن هاتون بگین...

چه تلاش هایی کردین برای زندگی تون... بیاین بگین...

چه مهارت هایی یاد گرفتین، چه چیزهایی به دست آوردین و...

از پافشاری هاتون و تسلیم نشدن هاتون بگین...💪😎😊🌺

بهترین تاپیک من:   کامل-بخوان-نگران-احوالتم                                                                                         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روزی ک بتونم از نی نی سایت  رخت بربندم  و هی پاش نشینم 

قطعا بزرگترین موفقیتم خواهد بود 😂🤪

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

هر چي فكر كردم ديدم نشده كه جواب زحمتهامو بگيرم و جايي باشم كه لياقتمه 

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
روزی ک بتونم از نی نی سایت  رخت بربندم  و هی پاش نشینم  قطعا بزرگترین موفقیتم خواهد ...

😂

2738
هر چي فكر كردم ديدم نشده كه جواب زحمتهامو بگيرم و جايي باشم كه لياقتمه 

قطعا چیزهایی بوده... ریزتر فکر کن...

اوووووو خودش یه رمانه! ولی اصولا چیزی و بخوام براش میجنگم 

خب بعضی هاشو تعریف کنین...😉

یه دختر دارم شاه نداره خونه زندگیم هم مثل دسته گل میمونه تنهاموفقیتم تو زندگی همینه 😁 والا اینهمه ...

عزیزم... انشالله خونه زندگیت همیشه زیبا بمونه و زیباترم بشه...🌺🌺🌺

دانشگاه فرهنگیان رشته ای بود که عاشقش بودم  از اول دوس داشتم معلم شم

به سلامتی...🌺🌺🌺🌺

متاسفانه من خیلی آدم با اراده ای نیستم و موفقیت چندانی بدست نیوردم چون همه چی رو نصفه رها می کنم. درسم فوق العاده خوب بود ولی انقدر به بچه نداشتم فک می کنم که نمی تونم درس بخونم در حالی که همه می گن تو توانایی این رو داری که وکیل خوبی بشی. اما من سست اراده ام. 

صدای خیلی خوبی دارم . به شکرانه این نعمت توی راه حفظ قرآن قدم گذاشتم اماااا گاهی تنبلی می کنم و نمی رم کلاس بعد مجبورم تند تند حفظ کنم. 

در کل شخصیتم رو دوست ندارم. تک بعدی هستم و حالا همه اش هم نبود بچه ست 😔😔😔

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار
2706