2737
2734
عنوان

ازدواج فامیلی خوبه یا غریبه

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 44 پست
چراااااااا؟؟؟؟! فارسی زبان این مملکت نه ترکی  اونها باید اینو رعایت کنن

واسه خودت میگم. داداش منم خانمش ترکه. ترکی یادش نمیدادن . رفت کتابش خرید حالابلده دیگه خانواده خانمش جرات ندارن جلوش ترکی حرف بزنن

خواهرم عروس ترکان شده البته ترک خوب بد داریم ولی خیلی اذیتش کردن مثلاً رسم داشتن به عروس طلا بدن به ...

بحث خوب و بد نیس

یه چیزهایی برا یه منطقه خوبه 

برا بقیه نه

خوب دیگه برا منم پیش آمد

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه خودت میگم. داداش منم خانمش ترکه. ترکی یادش نمیدادن . رفت کتابش خرید حالابلده دیگه خانواده خانمش ...

اهان 

از اون لحاظ خخخخ

کار خوبی کرد

اره دیگه چون بلد نباشی همه چی جلوت میگن آدم هیچی نمی فهمه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2731

من مامان بزرگم ترکه فقط بگم ترکا خوبه درون خودشون ازدواج کنن اصلا رفتاراشون جوریه فقط خودشون همو میفهمن

مامان دوستم ترکن میگه دختر از ترک بگیر امت دختر نده

البته من با قسمت اولم موافق نیستم چون واقعا فرهنگا متفاوته

من یه مذهبی منور الفکرم😊

هر کدوم اگه عاقلانه و درست باشه خوبه 👍

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖
2738

ما همسایه بودیم 😊

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

سلام به نظر من اگه در طرف به شناخت درستي برسن اصلا فرق نداره فاميل يا غريبه بعضي وقتا فاميل پدر مادر طرف رو ميشناسي ولي خودش رو نه و بچشون اصلا مثل پدر مادر نيست و برعكس بعضي وقتا غريبه خوب نيست بقط شناخت درست از آدم هاس كه ميگه كدوم بد ترن من خونواده پدريم تركن مادرم فارس واااااااقعا اندازه مو سرم از اينا بدي ديدم كه از قوم شرهر نديدم  تركاييم ميشناسم كه فقط تو وجودشون خوبي بوده  

2706