2733
2739
عنوان

ازدواج فامیلی خوبه یا غریبه

787 بازدید | 44 پست

من ازدواجمون فامیل دور بودیم ولی چون همدیگر کاملا‌ می‌شناختیمو فرهنگشون شبیه بهم بود درسته بالاخره آدم سختی می‌کشه ولی کمتر بود ولی خواهرم با غریب ازدواج کرد که نه فرهنگشون می‌شناختیم نه رسم روسوم و نه چه رفتاری بیچاره نمی‌دونستن باهاشونرفتار کنه اونا ترک تبریز بودم ولی خونشوناونجا نیست در کل میخواستم از تجربه شما هم بدونم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

عشقم انتخاب درست مهمه

نه فامیلی یا عریبه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشو داره بالاخره 

احسنت وای خب باید یک درصد همکع شده فرق داشته باشه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2738

نه اینکه خیلی دور باشه و کلا آدم همه چیش فرق کنه ولی فامیل هم خوب نیست تا یه چیزی نشده طرفکشی ها شروع میشه و دو دستگی فامیلی میشه ، من با غریبه ولی همشهری ازدواج کردم بهتر از دو تا زنداداش هام هستن که دختر خاله هامونم هستن

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من خودم با غریب از کردم 

اگه عروس خاندانی بسی که خیلییییییی رسم و رسوم دارن واقعا سخته 

عروس ترک ها شدن خیلی سخته نتنها مشکل آداب و رسوم هست

بلکه مشکل بزرگ زبانشون هست 

هر کجا باشن و پیش هر کس ترکی حرف میزنن

و این م‌وضع شامل خودم هم هست

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

ماهم فامیل دوریم و من مجبور شدم بیام شهر غریب ! ولی به کسی پیشنهاد نمیکنم بعد از ازدواج برن شهر غریب . فامیل و غریبش مهم نیست مهم اینه بدونن نزدیک پدر مادرتی و نمیتونن اذیتت کنن 

من با فامیل ازدواج کردم وهمینطور که شما میگید کامل با سطح فرهنگ و اخلاق و رفتار هم آشنا بودیم و هیچوقت مشکلی نداشتیم خداروشکر راضیم ولی بستگی بطرفت داره و اینکه اگر غریبه هم باشید خانواده ها سطح فرهنگشون نزدیک بهم باشه

2706