750
44
عنوان

چــــــــالــش ...ماچهمسری

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 84 پست
بچه ها دعا کنین زودتر تموم بشه سربازیش عقد کنیم

انشالله زود زود بهم برسین عقد بشین

فقط 43 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه چیزی ته دلم میگه که منم باردار میشم به همین زودیا.کاش یه صلوات مهمونم میکردی.

بغلم كرد 😂😂😂 خيلي خوابش مياد، ته حركتي كه ميتونست بزنه همين بود. چشماش بسته س

مايلم اعضا و بافت هاي بدنم را در زمان مرگم اهدا كنم، باشد كه ادامه ي زندگي اجزاي وجودم، نجات بخش زندگي ديگري باشد 🙏🏻😌

الانكه نيست اگه بود ميكردم به جاهاي باريك كشيده ميشد 😁از خداشه 

اوووو نه

فقط 43 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه چیزی ته دلم میگه که منم باردار میشم به همین زودیا.کاش یه صلوات مهمونم میکردی.
764

پشمای صورتش رفت تو دماغم خفه شدم😖😖😩😩

شاسخینمو میگم😂

با باباهاتون میرید پارتی مختلط؟؟؟؟؟                         من بابام بفهمه موجودی به اسم پسر رو کره زمینه از وسط نصفم میکنه😂😅😈😜

من اگه تو خواب ماچش کنم طفلی میترسه شصت متر میپره هوا سه ثانیه دور برش و نگاه میکنه بعد میگه دیونه ای خوابیدم 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

737

عشقم کہ پیشم نیست😥😥 ولی اونم بوس میکنہ بوسہ محکم

دعا کنید خالہ بشم😢 ( شنبہ تا چھارشنبہ روزی یک ساعت و نیم فیزیولوژی یک ساعت بیوشیمی دو ساعت زبان و دو ساعت مقالہ اول اینا بعد نی نی سایت نوشتم فراموشم نشہ ھر وقت دیدین وقت بود یاداوری کنین درسامو خوندہ باشم ممنونم خانم گلا🌺🌺🌺)
774

دلم ماچ نامزدمو خواس😭

همیشه میچلونمش اونم از ذوق هی لبخند میزنه.یهو ک ساکت میشینم میبینم لپمو کرده تو دهنش داره مک میزنه😥😢😭😭😭😤😤😤میدونه بدم میاد از این کار .انجام میده میگه حرص میخوری دوس دارم😍😍😍😍😍😂😂😂😂

اوف😁

هعی الان دوشبه من خونه مامانمم اون خونه ننش دلم بغل خواست 😫😭😭😭😭

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعله دیگه اینجوریاست تا پای حکومت شهریوریا میاد وسط من متولددد میشممم تفلدممم مبارککک🎉🎉🎈🎈🎂

وای من لج کردم باهاش اونم ادم حسابم نمیکنه یکی دوبار سطحی نازمو کشید زود خسته شد به این فک میکنم چقدر دوسش دارم دلم ضعف میره براش حتی شامم خریده ولی مونده همینجوری نذاشته یخچال منم گفتم نمیذارم نخوردمم خودش تنها سهمشو خورد الانم خوابیده

727