2737
2734

سلام دوستان

واقعا چرا انقدر فرق میکنن؟

من هرجا رفتم دکتر زنان، کلینیک ناباروری،.... همش ادمو ناامید میکنن، یه جوری اخ و واخ میکنن که فکر میکنی به ته خط رسیدی و آی وی اف و میکرو تنها راه حلته. 

ولی طب سنتی که جدیدا شروع کردم همش بهم امید میده، میگه تو سالمی و مشکلتون حاد نیست. خیلی تو حرفاش امید بهمون میده. مدام میگه استرس نداشته باشید. حتی امروز بهم میگفت اصلا نیازی نیست بدونی بارداری یا نه. تو کار خودتو بکن زندگیتو بکن. حالا الان بفهمی یا یه ماه دیرتر چه فرقی برات میکنه. 

چون من 2 ماه پیش با همین طب سنتی باردار شدمو متاسفانه برای بار دوم جنینم سقط شد.

ولی فکرمو خیلی درگیر کرده. میگم یعنی دکتر زنان فقط به فکر پولشونن که اینجوری میبندنت به قرص و آمپول و ته دلتو خالی میکنن؟ 

کلا دکتری ومنشیاشون بداخلاقن.وکارشون ناامید کردنه.شاید تجربیاتشون باعث شده

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پیش کی میری استارتر؟

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2738

آره.بعضی وقتا دیدم که میگن فایده نداره.یعنی فقط براپولم نیست که این حرفارو میزنن.

طب سنتی با علائم ظاهری سروکار داره و دقیق نیست، گاهی باعث درمان میشه گاهی باعث بدتر شدن 

پزشک متخصص با حقایق و ابزارهای دقیق سروکار داره و امید الکی نمیده و تو حیطه خودش صحبت میکنه

در کل همه چیز دست خداست، با توکل به خدا فرد ماهر و درمان کم ریسک رو انتخاب کن.

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
آره.بعضی وقتا دیدم که میگن فایده نداره.یعنی فقط براپولم نیست که این حرفارو میزنن.

اخه دکترا مگه خدان که انقدر راحت یه نفرو ناامید میکنن؟ دل میشکنن؟ و...... 

اینا همشون وسیله ان

وسیله ای که باعث میشن خدا با دستای اینا معجزه کنه

اول و اخرش خداست

درکشون نمیکنم اصلا

یه دفعه ه دکتر به خانمی که بچه هاشسقط میشدن،گفته بود این بچه هایی که سقط میشن نقص دارن.باهمین حرف خیال خانمه راحت شده بود ودفعه بعدی سقط نشد

طب سنتی با علائم ظاهری سروکار داره و دقیق نیست، گاهی باعث درمان میشه گاهی باعث بدتر شدن  پزشک ...

دوست عزیز

من یک سال و نیم خودمو سپردم دست دکترا و قرصا و آمپولا و آی یو آی و..... ولی چی شد؟ هیچی. 

حتی نتونستن کم تحرکی اسپرم همسرمو درمان کنن. 

ولی من با یک ماه و نیم درمان طب سنتی باردار شدم. 

2706